Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen perverz vágyaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen perverz vágyaitok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem van pár, de félek az nagyon nem okés:( Érdekelne, így másoknak mik.

2013. nov. 17. 10:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretném, ha a barátnőm cumizás közben megujjazna...
2013. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Nekem van pár, de félek az nagyon nem okés"

Nem akarod leírni őket? :) Kíváncsi vagyok. :)

2013. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nekem fiú létemre fiúval van. Érdekes lenne, hogy megkötöznek és lesz-pnak pl. De pasi. Hiába ellenkeznék...
2013. nov. 17. 13:58
 14/20 anonim ***** válasza:
Ilyenre már én is gondoltam...
2013. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A 9. válaszolóhoz hasonlóan nekem is shemale-ekkel kapcsolatos vágyaim vannak. Nem jöttem még rá az okára.
2013. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a perverz vágyam hogy valaki jól megdugja a feleségem miközben én nézem aztán a cuccot kinyalni belőle ohhh:-) gondolom ez eléggé pervi nem?
2013. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sowilo ***** válasza:
Imádom ha lovaglás közben izomból veri a mellkasomat a csaj. Ököllel. Ha boxer van a kezén, úgy még jobb. :D
2013. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én szeretnék egy tökön rúgott srácot kielégíteni közvetlen azután, hogy tökön rúgták.

Pl. ha tesiórán valakit annyira eltalál a labda, hogy bemegy az öltözőbe szenvedni, az engem nagyon felizgat és bármit megtennék neki, hogy a fájdalmából élvezet legyen.

Elég perverz?

2013. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Megkínzás, taposás, lábfétis, kiütés, aranyeső, kényszerfrancia...

Szadista hajlamok, úgy egy szép csajt megkötöznék, ráhúznék egy zsákot a fejére, aztán megba-znám, akár elvágnám a torkát, lehetne akár egészen fiatal is, meg hát.. szerintem jobb ha nem folytatom, de olyan perverz elképzeléseim és fantáziálásaim is vannak, amiket kb szavakba önteni se lehet, legalább is igen hülyén hangzana.


17/F

2013. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy férfi létemre egy fiatal fiu letérdeltet cipöjét nyalatja,leköp,megpofoz,kivereti vagy leszopatja magát,vagy harap,cigivel szórakozik,rugdos,meg ami épp eszébe jut,vagy a barátjával is.Egyszer láttam ilyet videon,azóta izgat.
2013. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!