Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg szexfüggők és orgiákat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szexfüggők és orgiákat rendeznek a mai tinik?

Figyelt kérdés

"Jó ideig nem éltem szexuális életet, és kavarni sem kavartam senkivel. Aztán egy idő után újra lettek haverjaim, akikkel szexelni is összejártunk. Ha unatkozunk, vagy ha olyan hangulatunk van, felhívjuk egymást, hátha valamelyikünknek van hozzá kedve. Ez rizikómentes és azért is szuper, mert ismerjük egymást, tudjuk, mit szeret a másik, és senki sem bánt senkit, amikor lelép. Ez tényleg csak móka. Előtte, utána filmeket nézünk, meg elmegyünk fagyizni, szóval haveri találkozó, némi szexeléssel. Ha rossz kedvünk van, ez tuti segít” – nyilatkozza a Tudom, mit csinál a gyereked szombat éjjel!"

Itt olvastam a könyvről:

[link]


Aztán most kutattam kicsit róla, de most komolyan! Tényleg ez van?


"Az is kiderül, hogy egyes gimis házibulik menetrendjéhez ugyanolyan természetességgel hozzátartoznak a mindenki mindenkivel jellegű orgiák, mint a lerészegedés, a dohányzás vagy a drogozás."



2013. nov. 15. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak botránykeltés hogy jobban fogyjon a könyv...
2013. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, azért ha elnézegetem itt a kérdéseket....
2013. nov. 15. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5qF3_TBrXp0


Ezek az egyedek középiskolából kerülnek ki!

Szerinted?

2013. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
uh! nem akarok gólya lenni
2013. nov. 15. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Gólyatábor sem olyan mint amilyennek hiszik. Annyi hogy mindenki iszik mint az állat, aki akar az meg meztelenkedik. Volt aki bevállalta a csapatért, volt aki nem, nincs azzal baj ha nem. Szexorgiák sincsenek, jó én megkúrtam egy csajt, van azért sok szex de nem féktelen orgiáról szól.


23F

2013. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak idiota botranyeltes. Termeszetes, hogy a mai fiatalok nyiltabbak bevallalosabbak, isznak sokat bulikban, nemelyek drogoznak is, sott sokan vannak akik agyban kotnek ki egy buli utan. De ez egyaltalan nem szexfuggoseg, csak ha talalnak valami szimpatikus embert es kedvuk van hozza nincs vele semmi, addig csinaljak ameg nincs komoly parjuk. Orgiak sincsenek ez is hulyeseg, biztos vannak helyek ahol tortent ilyen, 3-4-5 fiatal jatszadozott kicsit, de ez nem egy atlagos tendencia, nem tudok senkit aki 3asnal nagyobb orgiaban resztvett volna...
2013. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ki igy, ki ugy hozza össze az orgiát :P


[link]

2013. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Én ismerek ilyen gimiseket. Szóval létező dolog, de nem általános.
2013. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell elhinni minden szenzációkeltő könyvet... Létezhetnek ilyenek, mint az egyik előttem szóló mondta, na de hogy a tinik szexfüggők legyenek, az egy nagyon-nagyon csúnya általánosítás...
2013. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
A 3-as amit linkelt videót nézzétek meg,és meglátjátok.Gátlástalanok,undorítóan viselkednek.
2013. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!