Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok, mit éreztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok, mit éreztek a férfiak és a nők iránt? Honnét lehet tudni, hogy heteroszexuális vagy homoszexuális valaki?

Figyelt kérdés
Mindig tudtad, hogy érdekelnek a fiúk? Soha nem féltél, hogy leszbikus lehetsz? Pontosan miket éreznek a heteroszexuális nők, amiből lehet tudni, hogy nem leszbikusok?

2013. aug. 22. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát leginkább abból, hogy a férfiak után vonzódom, és vágyom. És abból tudom, hogy nem vagyok leszbikus, hogy hasonlót nem érzek nők iránt.
2013. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én abból tudom,hogy nem vonzódok a lányokhoz szexuálisan és nem is tudnék velük kapcsolatot elképzelni...

És máshogy nézem meg őket:/

Amikor egy szép nőt nézek meg magamhoz hasonlítom míg egy jóképű pasinál inkább vonzódok hozzá..

L

2013. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy bisex, vagy transsex, vagy metrosex, vagy intersex :)
2013. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 akárki válaszolhat :) csak én arra vagyok kiváncsi, hogy biztosan nem lehetek-e heteroszexuális, ezért főként ennek a csoportnak a véleménye érdekel
2013. aug. 22. 15:20
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb ennél: Tetszenek a férfiak vagy nem?
2013. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 nem :( de lehet hogy azért mert valamit rosszul csinálok és... nem tudom. Zavar, hogy nem tetszenek, hogy nem tudnak tetszeni, pedig nincs velük semmi baj. :(
2013. aug. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!