Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket mi "hatna meg" ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mi "hatna meg" ilyen esetbe?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel tök jól alakult minden, meg szerettük egymást de meg jelent a volt barátnője akibe régen szerelmes volt és most előjöttek benne az érzések és ezért őt választotta.. és összejöttek. De nem akarom fel adni tudom hogy még van esély hogy összejöjjünk (az mellékes hogy elég szarul esett hogy ez így köztünk befejeződött de hát belé szerelmes nem tudok mit csinálni) de most azon gondolkozom írok neki sms-t majd pár hét múlva. Van ötletetek azon kívül hogy ne írjak hogy mit kéne írnom neki ami kicsit rá döbbenti hogy hiányzok neki.. mert tudom hogy nem akar elfelejteni csak azért nem akar beszélni mert azért törölt le fb-n hogy el felejtsen még ha nem is akar de muszáj volt valamelyikőnk mellett döntenie. De még akarok 1 próbát. Szóval az ő helyébe titeket mi hatna meg? Ha pl írom hogy hogy hiányzol... vagy küldök a régi beszélgetésünkből egy részt?

2013. júl. 30. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
engem meghatna és fájna, esetleg sírnék is szerintem, ha tényleg szerelmes lennék beléd is. De szerintem az ember csak egy emberbe lehet szerelmees.
2013. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első, fantasztikus felfedezés :D

de amúgy a legtöbb ember számára kulcsszavakból korábban kiderült ;D


egyébként, kedves kérdező, nem tudom mit kellene neki írnod :/

talán azt hogy hiányzik, és hogy tudod hogy ezeket azért tette mert el akar felejteni, de te még szeretnél egy próbát tenni

vagyis amit ide leírtál...az őszinteség célravezető :)


19/N

2013. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak beolvasnék neki, hogy játszadozott velem annak ellenére, hogy még nem felejtette el az exét.
2013. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem az hatna meg, ha az expasim, miután kimondottan megkértem, hogy ne keressen, mert szar érzés volt őt elhagyni, csakazért is keresne. Emiatt tutira otthagynám a barátnőmet. Ugyan mindketten szörnyen éreznénk magunkat, de ennél többet számít az expasim felhőtlen boldogsága. Ugyanis felhőtlen lenne, biztos nem zavarná, hogy tiszta depi a barátnője, és még véletlenül sem kellene attól tartania, hogy a barátnőm, aki egyszer már elcsábított tőle, újra színre lépne.

Szóval igen, próbálkozz csak nyugodtan, még véletlenül sem fogsz 3 embert szívatni feleslegesen a saját boldogságod képzelt esélye miatt, csakis jól sülhet el a dolog.


</szarkazmus>

2013. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!