Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biszex vagyok? Van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Van ilyen vonzalom, szerelem?

Figyelt kérdés

Szerelmi téren teljes káoszt látok magamban. Azt vettem észre, hogy anélkül tudok érzelmi és nemi vonzalmat érezni valaki felé, hogy konkrétan érdekelne a nemi szerve. Vagyis ha valakihez vonzódom mint emberhez, akár ki is derülhetne, hogy pl. férfi külseje van és nincs farka vagy fordítva. Nem vonz, hogy kinyaljak egy puncit csak úgy, de az sem, hogy csak úgy leszopjak egy farkat. Viszont azt el tudom képzelni, hogy ha megszeretek valakit, akkor mindegy, hogy "mije van".

18 éves fiú vagyok. Igazság szerint tartok tőle, hogy nem lesz párom. Akiknek beszéltem erről, mind hülyének néztek. A lányok általában untatnak, a magassarkú, kirakott mell, ilyesmi hidegen hagy, önmagában nem izgat fel. Szóval nem vagyok heteró. Fiúkkal jobban el tudok beszélgetni mélyebb témákról. De nem vonz az, ha valaki ki van gyúrva vagy hogy hú mekkora farka lehet. Szóval melegnek sem mondanám magam. Van meleg haverom, neki pl. ez a farok dolog nagyon fontos.

Én azt gondolom, hogy férfiból és nőből is van a személyiségemben, de férfiból több. Hová lehet engem sorolni? Biszex lennék? Nem érdekel a gruppenszex és társai, nem tudom elképzelni, hogy párhuzamosan több partnerem legyen.



2013. júl. 16. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is biszex lehetsz. Én is hasolnóképp érzek. Próbálj fiúval és lánnyal is ismerkedni, és válaszd, amelyikkel jobban érzed magad!
2013. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked fontosabbak az érzelmek, mint a testiség... az pedig, hogy biszexuális vagy nem feltétlen gond. Ha találsz olyat, akit szerethetsz..
2013. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt triszexualitasnak.hivjak.elsodleges a lelki masodlagos a fizikai vonzalom.elvalasztja a biszexualitastol az ,h mig egy biszex inkabbszexre hajt addig egy triszexualis az erzelmrkre,es a nem szamit akkot milyen nemu a masik.
2013. júl. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 My Conserve ***** válasza:

"Azt vettem észre, hogy anélkül tudok érzelmi és nemi vonzalmat érezni valaki felé, hogy konkrétan érdekelne a nemi szerve."


Állítólag a legtöbb ember kicsit undorítónak tartja a nemi szervet. Akkor is, ha a legvonzóbb pasihoz/nőhöz tartozik.


"Nem vonz, hogy kinyaljak egy puncit csak úgy, de az sem, hogy csak úgy leszopjak egy farkat."


Szerintem ez a szexuális tapasztalatoktól függ. Aki még szűz, vagy kevés tapasztalata van, az kevésbé tud az ilyen részletekre koncentrálni. Aki viszont már nagyon tapasztalt, az adott esetben egy puszta nemi szervre is rá tud izgulni, a múltbeli hasonló élményei miatt.


"a magassarkú, kirakott mell, ilyesmi hidegen hagy, önmagában nem izgat fel."


A magassarkú tök lényegtelen dolog, divat, nem több. Az, hogy a melleik is hidegen hagynak, már érdekesebb.


Talán nézz sokféle erotikus fényképet, azokból elég jól meg lehet állapítani, hogy tetszik-e neked a női/férfi test, vagy sem. Meg menj el zsúfolt strandokra. Ha láttál már vagy ezer alulöltözött fiatalt, akkor egy idő után ez nyilvánvaló.


"Fiúkkal jobban el tudok beszélgetni mélyebb témákról."


Ez még nem jelenti azt, hogy meleg vagy. A legtöbb fiú alapvetően fiúk társaságában nő fel, közöttük érzi nyugodtnak magát, a lányokat inkább távolról csodálja. Persze ettől még lehetsz meleg, éppen csak ennyiből nem derül ki.

2013. júl. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A triszexuális tárgyakhoz vonzódik.

Én pánszexuálisnak mondanálak a leírás alapján, bár hajlok arra is, hogy nem igazán lehet kategorizálni az embereket.


"pánszexuális


Olyan ember, aki a nemet és nemi irányultságot lényegtelennek érezve képes szexuális vonzódást, szerelmet érezni egy másik személy iránt."


Engem sem érdekel a nők melle, feneke, lába, csak a szép arcukkal fognak meg, de azzal nagyon.


40F

2013. júl. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozva az ötös válaszadóhoz mellékelek olvasni valót:


[link]


[link]

2013. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább pánszexuális vagy szerintem
2013. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ötös is téved a triszexuálissal kapcsolatban. A tárgyakhoz vonzódni fétisizmus.

A triszexuális a transzszexuális emberek iránti vonzalmat jelenti.

2013. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!