Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsem ki a férjemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a férjemet úgy, hogy még a, , térde is beleremegjen"?

Figyelt kérdés

Elutazok. Kicsit ellaposodtunk. Szeretnék maradandó nyomot hagyni benne addig is míg távol vagyok.


Ez komoly kérdés. Nem szeretnék még egy partnert bevonni. Pozitív élményt szeretnék szerezni neki.


Szoktam ezt-azt csinálni.., de a régi ,, Istennő vagy!!" -ból eljutottunk a ,,Köszönöm! Szívem"-ig.



2013. jún. 21. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miket próbáltatok eddig?
2013. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Valami ujat probaljatok ki. Mi az amit nem probaltatok meg?
2013. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Semmi extrát nem nagyon próbáltunk. ritkán 69, néha én fölül ő alul, általában a hagyományos misszionárius 1x-1x kutya póz.. elég gáz, de ez van.
2013. jún. 21. 16:56
 4/20 anonim ***** válasza:

" Hogyan elégítsem ki a férjemet úgy, hogy még a, , térde is beleremegjen "

Húúú.Pedig ezek szerin te egy szuper nő vagy ,nekem is jó lennél vagy ilyen kellene,mások meg nem becsülik :-((

2013. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simogasd magad előtte és jó ideig ne engedd hogy hozzád érjen. Ettől remélhetőleg kész lesz már az elején. Ja, és borotváld le a puncidat ha esetleg szőrös vagy.
2013. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4-es v ok. Jaaa ,félre értelmeztem akkor ezek szerint . :-)

Te nem akartál mást v ő. ?

2013. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a lehetosegek tarhaza vegtelen. Szexi ruha, oralis szex, kozos furdozes, pezsgozes, kikotozos moka, valami uj hely, konyha-furdo-hotel-etterem mosdo, esetleg popsiba ha neked is oromet okoz, vagy pl masztizz elotte, stb, stb, stb... engedd szabadjara a fantaziad.
2013. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szertsz cumizni, szívd le telhessen a végéig, engedd a szádba,majd pár percig masztizz neki, esetleg egy kis anál próba,ha nem is teljesen.
2013. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Talán fontos infó lehet.. 10 éves házasságról beszélünk.. Nem hiszem, hogy, ha előtte masztizok, annyira beindulna.. Talán az orális szexről, ha mondanátok valamit. O.k , hogy nyalogatom, meg szívogatom, de miért van az, hogy valaki jól sz*p én meg szerintem nem annyira.. persze elmegy.., de nem az igazi.. érzem.
2013. jún. 21. 17:03
 10/20 anonim ***** válasza:
mert nem élvezed. ha totál rá vagy gerjedve a farkára, ő is beindul. ez nagyon tud látszódni a "munkádon" is.
2013. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!