Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterók, ti hogyan viszonyulto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterók, ti hogyan viszonyultok egy bi vagy homoszexuális emberhez?

Figyelt kérdés

Mármint elítélitek ezeket az embereket, vagy esetleg undorodtok tőle?

Vagy megértitek, normálisan álltok hozzájuk?

Persze úgy, hogy titeket békén hagy, mármint nem próbálkozik nálatok meg ilyenek. Mondjuk benne van a baráti körötökbe.

Elfogadjátok őket?



2013. ápr. 6. 18:19
1 2 3
 11/29 Bond Girl ***** válasza:
87%
2013. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Édes kedves utolsó, kulturált egy lény lehetsz!
2013. ápr. 6. 18:39
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

magasról teszek rá hogy mit csinálnak, nálam ne próbálkozzon, aztán onnantól nem érdekel

volt anno az osztályban olyan igazi cuncimókus tipus, tök normálisan el lehetett vele lenni, nem nagyon zavar

2013. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
6%
én utálom a búzákat! persze biztos velem van a gond...:D
2013. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
hetedik - te minek gondolsz bele ilyenekbe? :D olvass inkább egy könyvet ahellyett hogy azon járna az agyad ahogy két pasi...
2013. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%

18:33


A kormány mitől nyalná a seggüket?


Vagy ha nem égetik el a melegeket, mint Iránban, az már nyalásnak számít?

2013. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Van sok meleg haverom, nyíltak és látensek is. Szoktam a vérüket szívni homokos viccekkel, és immunisak rá.
2013. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

15 évesen egy meleg aztmondta letudna velem képzelni a jövőjét... (17 körül lehetet) sirva mentem haza hogy melegnek nézek e ki hogy ezt mondta...


Öszinte leszek örülökhogy vannak melegek hissz több nő marad nekem :P

Viszont!

Nem birom elviselni hogyha az utcan csokoloznak kézen fogva mennek vagy túl közel vannak egymashoz. Azt érzem hogy egy 10-12 éves gyerek ezt latja elgondolkozik hogy ez miért helyes stb...


Ha valaki meleg nem szoktam rá az utcán orditani hogy Roha'dt Buz'i de azért igyekszek elkerülni....


A leszbi lányokkat nem igyekszek elkerülni de nem csipázom őket hisz ott nem lehetek harmadik fél :)

a Bi lányok csodálatos teremtések :)))

2013. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
17%
Sztem lassan ott tart a világ, hogy heteroként nekünk kell magunkat szégyelni és nem fordítva. Nekem úgy tűnik a csapból is a köcsögök folynak de, hogy túlzásba viszik a mutogatásukat az biztos. Nincs burnyák barátom, nem is szeretnék a körömbe ilyet látni. Az meg, hogy mi az őszinte vélemények, sztem sokaknál ki verné a biztit, inkább nem írom le :D
2013. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13%
sokeszűek... leírom a véleményem a homárokról és le vagyok pontozva! pontosan ahogy előttem írták most már nekem kell szégyellnem magam ha utálom a buzeránsokat. hát örüljetek magatoknak ratyik...
2013. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!