Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már AIDS és nemibeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már AIDS és nemibeteg szűrésen? Hol?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésről jutott eszembe, aminél írták a melegek közt több a beteg és vki írta, mert többen mennek szűrésre így kiderül. Rájöttem én soha nem voltam még, azt se tudom hol kell. Azt gondolom nem vagyok egyedül ezzel... Heteróként miért nincs ennyi eszünk?? A betegség nem válogat. Akár egy prostituáltól is elkaphatsz bármit vagy a discoban. Na de a lényeg h nem sok infót találtam a neten, hogy ingyen van-e, stb ezért várok segítséget.

2013. márc. 4. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem azért van több beteg a melegek között, mert gyakrabban mennek el szűrésre, hanem mert anális úton sokkal jobban terjed, mint vaginális úton. Heteroszexuális kapcsolatokban meg jellemzőbb a vaginális közösülés. Anális közösülésnél - amit ugyebár nagyobb arányban alkalmaznak a homoszexuálisok - gyakoribb, hogy nem védekeznek, mivel a védekezést elsődlegesen nem a betegségek elkerülésére, hanem a gyermekáldás ellen alkalmazzák, ami análisan ugyebár nem túlzottan esélyes. :D

De igen, heteroszexuálisként is el lehet kapni.

Én enyhén hipochonder, AIDS-fóbiás vagyok, szóval voltam már szűrésen, 2 hetes ablakkeretű gyorsteszten a Szent László klinikán, asszem 8 ezerbe került. De van természetesen ingyenes is, szerintem keress rá neten, biztos találsz mellé telefonszámot is, ahol nyugodtan érdeklődhetsz, hogy mi és hogy van.

2013. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az antsz szervez szűréseket [link]

Baranyában : [link] innét meg tudsz keresni más helyszíneket is

A nemibetegség szűrést pedig a bőr és nemibeteg gondozóban végzik

2013. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amit kihagytam h lehetőleg Anonym kéne. Anno Angliában voltam és ott mesélték, hogy ott tök ingyenes, teljeskörű stb. Csak úgy volt ez téma, hogy hajóra ment dolgozni egy srác és neki ehhez kellett, de mondta h ingyen 16 gumit kapott, meg a fenekéből, szájából, a nemiszervéből vettek mintát, plusz a vér és vizelet. Na ilyesmibe gondolom MINDEN benne van. Szóval ilyen nem anonym is de csak ingyen érdekelne.
2013. márc. 4. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most várom az első rész eredményét. A körzeti bőr- és nemibeteg gondozóban voltam, amit ott csinálnak, mind ingyenes, kivéve a HPV, az 5500. Vérvétel volt, meg majd kenetvétel lesz, de arról nem volt szó, hogy a hátsómhoz is nyúlkálnának majd.

Egyébként kérsz időpontot, elmész, és ott elmondják, mi mennyi és hogyan.

2013. márc. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A HIV szűrés teljesen ingyenes, az ántsz-nél tudod megcsináltatni. Leveszik a vért, kb 2 hét múlva (legalábbis ahol én voltam, addig tartott) megvan az eredmény, bemész érte és annyi. Ha nagyon anonimként szeretnéd, kapsz első alkalommal egy darab papírt valami számmal, amit legközelebb bemutatsz, az alapján azonosítanak.
2013. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!