Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor mi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés

Most akkor meleg vagyok vagy nem?

Miért van az hogy szeretem a lányokat de ha a legjobb haverommal vagyok le akarom őt szopni,más fiú nem érdekel ebből a szempontból,akkor miért pont ő?!

Már mondtam is neki de őt nem érdekelte.



2012. aug. 27. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy.
2012. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést csak te magad tudod eldönteni, nem mások. Viszont vannak tanácsok, melyek hasznodra válhatnak. Tudnod kell, hogy nem csak melegség meg csak heteróság létezik, a kettő között nagyon sokféle formája létezik a szexualitásnak. Vannak, akik kizárólag lányokat szeretnek, akik néha-néha megnézik a fiúkat is, akik mindkét nemet egyformán, akik inkább a fiúkat, és akik kizárólag a fiúkat (Kinsey foglalkozott ezzel a kérdéssel, ő 7-fokú skálát állított fel). Döntsd el, melyikbe tartozol. És ne gyötrődj sokat ezen a kérdésen, élj lazán az ösztöneid szerint.^^
2012. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 jin ***** válasza:
49%

Korod?

Nem akarod leszopni!!!!!oksa?!?!?

2012. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

17 vagyok

de az előző kérdésre válaszolva nem tudom elhelyezni magam a skálán mert hogy néha néha nézek fiúkat az nem lenne igaz és a barátomat se szeretem mint a szerelmem csak egyszerűen meg akarom tenni azt,hogy miért nem tudom csak egyszerűen érdekel a dolog.

2012. aug. 27. 17:21
 5/12 anonim ***** válasza:

első vagyok.

tedd meg, és akkor kiderül, hogy utána milyen érzéseket ébreszt benned.

2012. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehetsz első de nem nálam,leírtam hogy ő esetleg de más nem.
2012. aug. 27. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Arra célzott, hogy ő írt először XD
2012. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben már így érthetőbb, Viszont hogy tegyem meg ha ő nem akarja mással meg én nem.

Hogy vegyem rá?

Engem meg nagyon zavar a dolog hogy nem engedi!

2012. aug. 27. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Te hülyegyerek, arra céloztam, hogy én írtam először. Úristen ne legyél már ilyen sügér. Tanuld meg használni ezt az oldalt! :D ha nem tudod eldönteni mit akarsz akkor ne használd a farkad. Ennyi
2012. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Van neked barátnőd?

Amúgy két dolog van:

-azért akarod CSAK őt leszopni mert a lelked mélyén tetszik és örömet akarsz neki szerezni, megpersze kívánod a farkat

-azért akarod CSAK őt leszopni mert a haverod és benne megbízol, vele ki mernéd próbálni


Összevetve van rá esély, hogy biszex vagy. Lehet később az összes pasit kívánni fogod. Majd kialakul benned. De lehet csak kíváncsiság. Próbáld ki.

Fiút tudnál szeretni?

2012. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!