Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero vs B. zi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vs B. zi?

Figyelt kérdés

Hetero vagyok mindig is ezt gondoltam magam ról eddig mindig csak lányokra vertem azokat néztem meg nő-vel képzeltem el az életem.

de most 14 évesen megfordult bennem hogy lehet hogy ez mégsem igaz (bi/homo) pedig egyfojtába mondogtom magamnak meg probálom elhitetni magammal hogy tényleg hetero vagyok de ott van bennem ez a kétely és mindjárt beleőrülök mert egyfolytában ezen kattog az agyam .

segitsetek !!!!!!! megváltozhat ez úgy négy év után. sose még csak eszembe se jutott ez .pls segítsetek. HETERO



2012. aug. 25. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen eddig csak lányokra verted?????

Le vagy maradva.

2012. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

szia! adok neked 1 tanácsot: ne gondolkodj rajta. tényleg ne. teljesen felesleges. éld az életed, ahogy eddig. verd tovább csajokra, ahogy eddig. és ne gondolkozz srácokon, ne képzeld el őket se így se úgy. ha esetleg ilyen eszedbe jut, akkor meg kezdj el csinálni valami mást, ami leköti a figyelmed. menj sportolni, tv-zz, bármi. majd később úgy is kialakul, hogy mi iránt vonzódsz, max most csak kíváncsi vagy.

Ne gondolkozz, ez a lényeg! :)

2012. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ennyi idősen már kialakul az érdeklődési kör .

Nem?

2012. aug. 25. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Van ennek valami alapja?
2012. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

ebben a korban - azaz a tinédzserkorban - van a legtöbb hormonja az embereknek. ezért érhető, hogy szexualitásban is kialakul egyfajta érdeklődés a másik nem iránt, e

setleg a saját iránt. de mint írtam és te is: érdeklődés. nem vonzalom, csak kíváncsi vagy. majd ha leszel 21+ éves, akkor majd már nem lesznek ilyen gondjaid. addig meg ha zavar, akkor mint írtam: nem kell rajta agyalni.


ha nagyon kételkedsz, nézd meg ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=b5Xfy3khlSc

2012. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Már elnézést, de az a dokumentumfilm kamu. A homoszexualitás NEM gyógyítható, már a magzatban kialakul.

Kérdező: Gondolkozz, és soha ne fojts el érzelmeket, kíváncsiságot. Mind hatással lesznek későbbi életedre. Fedezd fel szabadon, ami érdekel, amire kíváncsi vagy. Csak annyi, hogy megfordult a fejedben, még nem jelenti azt, hogy meleg vagy. Rengeteg heteró fiú felteszi magának a kérdést legalább egyszer az életben. Puszta kívéncsiságtól még senki nem lesz homoszexuális.

2012. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!