Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Homár lennék, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homár lennék, vagy csak mentális dolog?

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy 16 vagyok, és nem igazán szoktam elgondolkodni lányoknál azon hogy "Hú jofféle, szétpakolnám...". Kerülöm a ratyikat, de nem utálom őket. Van egy két széptestű fiú osztálytársam, és én szépnek is tartom őket. Vannak lányok is, de mindegyik hisztérika. Ők is nagyon jók, de a nyávogásuk mindent elront. Volt már hogy elgondolkodtam az X-es témán mindkét esetben, de a lányokra sokkal jobban megy. Én undorodom a homiktól, és tudom magamban, hogy rossz. De valamiért mindig visszatérnek a fejembe. Megőrülök belé.

2012. máj. 30. 18:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy homi
2012. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csaj vagyok, én is megállapítom ha egy másik csajnak marha jó teste van, de ettől még 100%-ig hetero vagyok.

Ha tetszik az osztálytársaid teste, lehet csak annyit takar, hogy te is szeretnél úgy kinézni.

Vedd észre a kevésbé feltűnő csajokat, hátha azok nem hisztérikák.

2012. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

nem az a gáz, h ilyeneken gondolkozol (csak kíváncsiság ennyi), hanem ez:

"Én undorodom a homiktól, és tudom magamban, hogy rossz."

bár egy 16 éves gyerektől mit vártam.



ui.: heteró vagyok, de a meleg embereket sem tartom rossz embereknek.

2012. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
szerintem rák vagy...
2012. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
U MAD!
2012. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy feláll mind2re.
2012. máj. 30. 18:14
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
LOOOL... én pacifista ember vagyok, de undorodom a homoszexuálisoktól. Nem mint emberektől, hanem mint élethelyzet, hogy csókolóznak egymással, fogdossák, simo nem is írom végig... De ha mind a 2re fel áll, az már "gáz", mert akkor mind a 2re beindulsz...
2012. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha feláll mindkét nemre akkor bisex vagy ezt már nem tudod megváltoztatni. Én is így gondolkodtam anno 16 évesen én is küzdöttem ellene megnősültem bisex maradtam ez van fogad el:-)
2012. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Csak sosem birtam nézni mert undorító. Tudom hogy bűn. NEM AKAROK AZ LENNI!
2012. máj. 30. 18:25
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Van némi biszex hajlamod, egyáltalán nem ritka. A homofób hozzáállást a környezetedtől tanultad, igazából semmi értelme nincs, csak akadályoz önmagad elfogadásában, és ha hangoztatod, másoknak is ártasz vele, mondjuk azoknak, akiknek akkor sem állna fel egy nőre, ha nagyon akarnák... Próbáld meg elfogadni magad úgy, ahogy vagy, a vágyaiddal együtt. Nem kötelező kiélni őket persze, ha nem akarod, de utálni magadat meg másokat érte igazán felesleges.
2012. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!