Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, nektek megfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, nektek megfordult már gondolat szintjén a fejetekben, milyen lenne egy meleg srácot megr@kni?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy teljesen hetero, barátnős fiúk is kíváncsiak olykor, milyen lehet egy meleg sráccal de persze nem oda-vissza.


Ti kipróbálnátok egyszer? mi a véleményetek?



2012. febr. 3. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem, soha.
2012. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy valaki véletlen erre gondol meg a kipróbálás között k'va nagy különbség van.. Egyébként nem, nem foglalkoztat a dolog h milyen lehet búzának lenni..
2012. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

NNNNNEEEEEEEMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!

Rosszul hallottad...

2012. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
hála istennek még soha! és nem is fog! hányni tudnék már erre a kérdésre is!
2012. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ilyen nem jutott eszembe, de az már igen, hogy milyen érzés lehet ha egy másik pasi veri ki. Vajon el tudnék-e élvezni vagy undorodnék-e tőle. Elméletileg egy férfit is meg lehet erőszakolni, ha elkezdik verni a farkát feláll és előbb-utóbb elélvez bárki csinálja. Erre kíváncsi lennék.
2012. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez bizony így van, ha alkalmit keresek, az esetek legalább harmadában ilyen "heteró" fiúk találnak be... van, hogy az "alkalom" után húzom egyikük-másikuk agyát, hogy beléjük zúgtam, nem szoktak neki örülni :)
2012. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Szereted a halrudit?


Soha nem fordult meg a fejemben. Ha megtörtént volna már fölakasztottam volna magam.

2012. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Őszintén: Akaratlanul már megfordult ilyen gondolat a fejemben.

Kipróbálnám-e? Nem. Még véletlenül és nagyon részegen sem.

Mi a véleményem? Az, hogy aki akarja, az úgy is lefekszik egy homoszexuálissal. Én tutira nem fogom megtenni.

2012. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, szóval nem ide tartozom, de csak azt akarom mondani, hogy igaza van annak, aki azt írta, hogy nagy a különbség az elképzelés és a között, hogy ki akarja próbálni. Sőt a fantáziálás és az elképzelés között is. pl. én lány vagyok, belegondoltam már, milyen lehet fiúnak lenni. Úgy általában az életben. de attól még nem akarok az lenni. Sztem ez is ilyen dolog. Nem kell komolyan venni. persze, ha vki komolyan gondolja, az más.
2012. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Én is gondoltam már rá, de mindig paráztam ha kipróbálom rászokok vagy mit tudom én.

F/24

2012. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!