Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózokat próbáljunk még ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózokat próbáljunk még ki?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Közösen vesztettük el néhány hete a szüzességünket. Azóta csak 3 pózt próbáltunk: kutya, lovagló és misszionárius. Mivel mindketten kezdők vagyunk, tanácstalanok vagyunk, hogy mit lenne érdemes még kipróbálni, de mindenképp újítani szeretnénk.

dec. 27. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a fordított lovaglást. Térdelj be a hanyat fekvő párod lábai közé. A te lábaid az ő lábai alatt legyenek. Így szabályozni tudjátok a behatolás mértékét és gyorsaságát is. Közben fogj rá néha a pénisz tövére, vagy izgasd a csiklódat. Tudjátok szabályozni, hogy egyszerre menjetek el. Imádni fogjátok.
jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mit sikerült kipróbálni? Milyen lett az eredmény?
febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Asztalon,állva hátulról bárhol.

F.

febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!