Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők gyakran színlelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők gyakran színlelnek orgazmust szex közben?

Figyelt kérdés
Milyen okból? Hogy hamarabb szabaduljanak? Mert úgyis tudják hogy az emberük reszelhetne akár harom óŕán keresztül is azzal a kis vacakkal,akkor sem lenne jó? Vagy miért?

#Oscar díjas színészi alakítások
ma 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Figyu, nagyon jó voltál, multi orgazmusom is volt, de hanyagolhatnánk ezt a kérdést?
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Nekem legalábbis nem játszák meg magukat.
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Passz. Én sosem színleltem. Ha megtenném, azzal saját magamat is becsapnám, nem csak a partnert. Az őszinteség és a kommunikáció alap dolog kéne, hogy legyen.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még a bugyit se húztam le rólad,de már multiorgazmusod volt?? Gyanús vagy te nekem.
ma 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Eddig nem tapasztaltam ilyet.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
4: Van egy örömhírem. Már terhes is vagyok. Te nagyon jó vagy. 🥰🥰
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakrabban, mint krumpli pucolás közben, ez tény.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
A megfelelési kényszeresek, akik sose tanultak meg jelezni magukról, kiállni magukért, és nem tartják magukat elég értékesnek, jah. Én ha nem élvezem a szexet, akkor jelezni akarom, nem adni alá a lovat.
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!