Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség nálatok farokmér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség nálatok farokméretre attól függően hogy nővrl vagytok vagy csak kiveritek ?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról akinek ha veti csak 13 centi, de a csajokkal 16. Lehetséges ez ? Vagy a verést unja meg nem jó ezért csak félmerev neki olyankor ?
ma 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljes erekció aktus közben van,akkor is a legkeményebb.Sokkal jobban felizgul az ember +3cm túlzásnak érzem,de 1cm lehet pluszban.
ma 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is kb.1cm különbség lehet reálisan ha merev.

Nyilván nő előtt fullra feláll, jobban mint recskázásnál.

De a 3 cm különbség tényleg csak akkor elképzelhető, ha félkemény farokkal veri ki magának az illető.

ma 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Nincs ilyen. A fasz mindig egyforma méretű.

43F 18cm

ma 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végre már egy farok kérdés.😃Válaszom nekem nem változik, max a keménysége.
ma 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehetséges 3cm különbség.
ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha jó nőhöz megyek, az ünneplőst teszem fel, az nagyobb pár centivel.
ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orgazmus előtt tud hosszabb lenni és vastagabb is, ezt megjegyezték már többen, az lenne a legjobb, ha mindig akkora lenne.

De amúgy ha sokáig nem vertem és kívánós vagyok érzem a kezemben, h nagyobb mint szokott és ez elég izgató. De a herekre is jgaz ez, a szeretőm mondta, h érzi tele vagyok, mert nagyobbak es látni akarja mekkorát élvezek, hát láthatta 😀

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!