Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti hogyan csináljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan csináljátok hogy sok sperma spricceljen?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem mert pl én magamtól jöttem rá hogyha fekve csinálom és az élvezés közepénél szétnyitom a lábam akkor kijön egy liter
ma 13:50
 1/8 anonim válasza:
22%
Guggolva élvezek, valamiért erősebben lüktet
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Csak egy liter?
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Kicsit sem érdekel mennyi jön, milyen állagú jön és még ha nekem fontos lenne, a nőket akkor sem érdekelné, így visszakanyarodtunk oda, hogy tök lényegtelen.
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
5-6 mili liter az
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Én pl van hogy kihagyok pár órát, és csak utánna verem ki.

Azt tervezem hogy egyszer kihagyok egy egész napot, hogy másnap több jöjjön amikor kiverem, de erre még rá kell hangolódnom.

ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én van hogy napokig csak játszom, és aztán durr...
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Így van, én volt, hogy egy napig húztam. Este aztán jött a nő, kb 6-7 irgalmatlan nagyot lőttem és utána is ömlött belőle.
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1l? Annyi még egy lónak sincs talán.😀
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!