Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régebb ideje együtt élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebb ideje együtt élő párok, igénylitek szex után az utójátékot?

Figyelt kérdés
Vagy megvolt és mindenki "megy a dolgára" falfelé fordulás és alvás? Vagy pedig áldoztok még egy kis időt egymásra, összebújva simogatva a másikat?

ma 17:02
A kérdező szavazást indított:
nincs utójáték
van utójáték
minek az, felesleges
túlvagyunk rajta és kész
franc se utójátékozik
én igényelném de a párom ő nem
nem foglalkozunk ilyesmivel
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, összebújunk, kis kifli nagy kifli, cirógatás, csókocskák, bőrkontaktus
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én senki dolgába nem akarok beleszólni, de nem tudom elképzelni sem, hogy néz ki a szex utójáték nélkül. Mármint nekem annyira alap az, hogy összebújunk kicsit, néha beszélgetünk vagy csak úgy vagyunk egymáson. Akiknél nem így van, ott mi történik? Vége a menetnek, és rögtön elindulnak a felek az ellenkező irányba? Vagy rohannak fürdeni? Morcosan a fal felé fordulnak? Furcsa ez nekem, annyira alap egy kis levezetés a végén.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 95%-ában van valamilyen utójáték, többnyire összebújás, ölelkezés, csókolgatás, ilyen finomabb dolgok. A párommal ezeket mindketten igényeljük elég gyakran, akár szex nélkül is.

(A maradék 5% az, amikor olyan helyen vagyunk, ahol erre nincs lehetőség és folytatást is tervezünk otthon.)

ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exem óta igényelnék minden az utójáték előtti forróbb dolgokból újra... :( F.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex hiányzik,az utójáték 10 éve tart..
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha lenne de soha nem is volt
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk házasok. Számszerűsiteni kellene, 10-ből 8 alkalommal van utójáték, kézzel és orálisan is. Viszont mind a 10 alkalommal összebújás, csókok és simogatás a vége. Ezalatt meg-kibeszéljük, hogy milyen jót qrtunk, bªsztunk, vagy szetetkeztünk. Kinek mi és hogy volt jó, mi tetszett, vagy éppen mit és hogyan szeretne másképpen. Szerintünk ez egy párkapcsolatban, házasságban alap és természetes dolog, hogy beszélünk a szexről kendőzetlenül, tabuk és szegyenérzet nélkül.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!