Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég gáz hogy hamar élvezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég gáz hogy hamar élvezek el. Mit lehet tenni ez ellen ?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most jöttem össze egy lánnyal, nagyon szép az arca és az alakja is.

Viszont sajnos Kkb. 5-8 perc után el élvezek.

Az egészet csak rontja az, hogy még kicsi is.

Max 15cm hosszú és úgy 4,5széles amennyit én mértem.



Fiúk, lányok a tapasztalatotokat szeretném kérni!

Orális illetve más kényeztető "módszereket" amivel kompenzálni tudnám őt a nő elélvezését és a normális pettinget biztositva.

Persze az ennyire kis méretem miatt!

Egyébként ez nem kapcsolat.

Csak alkalmi együttlét de a nővel akiről most szó van még nem voltam vele.

Csak átlagban írom ezt a 5-8perces részidőt.



A válaszokat előre is köszönöm


tegnap 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
sok megoldás van: késleltetős óvszer, késleletetős krémek, előtte kivered az nap 1 vagy 2x, gyakorlod masztinál, stb.
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a fszságot meg felejtsd el, hogy a 15cm az kicsi. Normál! Dobd be a kéz és nyelvtechnikádat!!
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 centi nem számít kicsinek

meg szerintem az 5-8 perc sem rövid


melegítsetek be előtte rendesen :)))

tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simogasd és nyald is az elején, de ő ne szopjon, illetve ne siess, ne kapkodj.. Ezzel nyersz pár percet.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!