Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben történhet olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben történhet olyan, hogy azonnal abbahagyják a párok?

Figyelt kérdés
Egy rossz szó, valami durvaság stb...Történt valakivel már ilyen, és mi volt az ok?

tegnap 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Benyitott a lakótársam, egy látványos résznél. Nem volt kedvünk folytatni.
tegnap 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Leszakadt alattunk az ágyrács. Pedig nem vagyunk túlsúlyosak. Nem folytattuk tovább.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Azt hittük,hogy alszanak a gyerekek. Mikor benne voltunk a témában kikiabált az egyikük az anyja után, hogy feküdjön oda mellé. Én mentem hozzá, de mire elaltattam a feleségem is elaludt. Reggel felkeléskor 15 percig tartott, mire annyira lelankadtam, hogy pisilni tudjak. 39f
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!