Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érzed magad ha nyilváno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzed magad ha nyilvános helyen átüt a mellbimbód a pólódon / tiszteleg a századosod?

Figyelt kérdés

Illetve mit gondolsz arról ha az ellenkező nemnél látsz ilyen jeleket?


https://www.youtube.com/shorts/sSdPdPtlCR4

A kérdés ezután a videó után született meg a fejemben.


Ha velem történne ez akkor szörnyen zavarban lennék és meg lennék győződve róla, hogy tuti valami szatírnak néz aki a nadrágom felé tekint és látja a helyzetet. Ugyanakkor nők esetében ez kifejezetten olyasmi ami tetszene és azon kezdenék el filózni, hogy vajon mi váltotta ezt ki belőlük.



#átütő mellbimbó #dudorodó nadrág
tegnap 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Mi ez a "tiszteleg a ... fhaszs.g?

Dehogy nem érzem, leszhar.m!

tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerencsére ilyen nem igazán fordult elő velem. De igen, ha előfordult volna, ultra gáz lenne. Takargatnám, ahogy csak lehet, próbálnám az agyamban a lehető legjobban lelohasztani a szexuális ingerenciát és kb. elsüllyednék a szégyenemben.


De mondjuk ennek a kivédésére is tartok itthon szexeszközt. Azt heti 3-4 alkalommal, 1-1 éjszaka jó alaposan "igényesen" megrakom; és azzal teljességgel le is nyugodtam, nincsen semmi szexuális probléma.

ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha az ellenkező nemen látod, ott is ultra gáznak éled meg?
ma 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem vagyok már gyerek, hogy minden kis szellőre felálljon. Majd kinövöd. 45F
ma 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!