Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik nem szeretik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik nem szeretik az orális szexet de mégis csinálják hogyan teszitek kellemesebbé ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a párotok meg mosa valamivel a a makját vagy kentek rá valamit hogy azt váltsa ki bennem hogy fel akarjam falni.
ma 14:39
 1/2 Csicuki ***** válasza:
Hat én annyira nem vagyok oda érte elég ha megmossa már nagyobb kedvem van hozzá sok apró csókkal szeretek kezdeni így én is ráhangolódom kicsit arra mit is fogok csinalni.
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lányok akik nem szopnak lúzerek és sosem lesz normális pasjuk. Aztán meg majd ide jonnek sírni:)))
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!