Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehéz a nőknek beismerni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz a nőknek beismerni hogy a 20 centis mint a 15? Pláne ha vastagabb is?

Figyelt kérdés
ma 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Mert mi hülyeséget mondtam ? A 15 kisebb mint a 20, de nem annyival hogy azon múljon a dolog, lehet kompenzálni ügyességgel stb. Ezzel mi a baj ?
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Fejtsétek már ki miért lett a 7-es írás leértékelve ? Mi nem valós abban amit írtam ?
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%
Kifejezetten a nagyot szeretem. Nem lehet kompenzálni semmivel. A 20 jobb mint a 15. Sose tagadtam
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért megnézném hogy a 15 centis jó pasit választanád e aki ügyes, vagy a szűz és ronda 20 centist ? Na ugye hogy lehet kompenzálni. Azt viszont beismerem én is hogy két egyenlő kinézetű és tudású pasiból biztos jobb valamivel a 20 centis, csak könnyebben fér mindrn pózban oda stb
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Okostojások, a valódi Férfi nem méregeti, hanem udvarol, csapja a szelet a csajoknak majd utána ... - hát ja, nem a neten terjeszti a hülyeségeket. Az idióták meg méregetik és hülye kérdéseket írnak ki róla. Ha téged viszont ez tesz boldoggá - mi majd csajozunk addig helyetted is :)
ma 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!