Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy ne borotválja a punciját?

Figyelt kérdés

persze ahol nyalom ott igen, de nekem felül tetszene ha szőrös

ha én az vagyok az nem zavarja, de magán nem birja elviselni, aztmondja nem érzi nőiesnek

ti ezt hogyan oldjátok meg kapcsolatban? válaszokat köszi



okt. 19. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem szeretné akkor ne akard rávenni.
okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja ne eröltesd. Az én páromat sem tudom, hogy borotválja le, fel is hagytam a kéréssel.
okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta, hogy nem szereti magán a szőrt, hagyd békén ezzel! Én sem hagynám úgy senki kedvéért, nekem is csupaszon komfortos.
okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy téged izgatna ha meghagyná - nem kell túlkombinálni a dolgot!
okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy neked nagyon tetszik szőrösen. Ha meg elzárkózik tőle, akkor engedd el a dolgot.
okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meg akarjuk változtatni a pátunkat. Ha meg megváltozok akkor már nem is tetszik. Szeresd úgy ahogy van.
okt. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Mond meg neki.
okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!