Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érezted már azt szex után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt szex után, hogy nem a megfelelő partnerrel voltál?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka, hogy ez a vélemény alakult ki benned?

ma 19:33
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
21%

Fàjt utànna a segglukam.


35/F

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nem minden ember passzol mindenkivel, kicsi volt a szerszam, sokat nem ereztem es hamar vege is lett.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Fognyomok maradtak a péniszemen.
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A stricije lenyúlta az órám az előszoba szekrényen hagytam.
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Amikor szó szerint csak monoton reszelt, majd elment. Nagyon gáz vokt azt kívántam, bárcsak meg sem történt volna.

Sőt, mikor megtaláltam azt a pasit, akivel nagyon hasonlóak a szexuális fantáziáink úgy éreztem, eddig senki nem volt megfelelő.

De hiszen eddig senkinek el sem mertem mondani, mire vágyom, igazából nem is nagyon tudtam.

Nem azt mondom, hogy nem volt jó velük, de őszintén átadni magadat az élvezetnek, az valami fantasztikus.

ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!