Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú de vékony a péniszem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú de vékony a péniszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Bevagyok már zavarodva agyilag (jelenleg is járok szexuál pszichiáterhez), hogy hosszúságban átlagon felüli a péniszem (17 cm), de viszont brutál vékony a hosszúságához képest. Körméretet nem tudok, de ha felülről nézzük, akkor 3 centi széles.

Brutális leviszi az önbizalmam, és ez miatt is vagyok szingli évek óta.

Negyed éve aktívan járok szexuál pszichiáterhez, de a helyzet nem javul.

Úgy érzem, hogy ez a péniszméret egyenlő a nullával, és semmit nem lehet vele kezdeni.

Műtéten is gondolkoztam, de viszont olyan költsége van, hogy ez még várat magára.

Valami tanács hogyan küzdjem le ezt pszichésen? Emellett valami praktika, hogy vastagodjon? Sajnos már olyan korban vagyok, hogy már nem fog nőni egy millit sem.

Köszi!


tegnap 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Tedd a lány popsijába! Oda nem lesz kevés.
tegnap 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Olyan korban vagy és megrekedtél egy 12 éves szintjén, ez a baj.

Majd ha nem leszel ilyen idétlen hanem férfi leszel akkor lesz barátnőd is és szexelhetsz.

tegnap 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok cry more.
tegnap 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!