Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak majdnem több mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak majdnem több mint fele kivel van együtt ha állítólag 16 centi alatt le se állnak a nők senkivel ?

Figyelt kérdés
Ha már itt gyakorin ez terjeng hogy 16 centi alatt nem kellesz egy nőnek se akkkr megkérdezném hogy a férfiak minimum fele hogy van együtt nővel ? Azért szerintem a férfiak fele de inkább több 16 centi alatti, mégis mindenkinek van vagy volt párja, alkalmija stb. Akkor az itteni logika alapján ők kikkel voltak együtt ha elvileg minden nő faképnél hagy ha 16 centi alatt vagyunk ? Ez kicsit olyan ellent mondásos nem ? Jaa tudom, mindjárt kiderül 17-18 az átlag, és alig van csak pár férfi akinek 18 alatti 😂😂😂
ma 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Normális nő nem úgy kezdi az ismerkedést, hogy szia mekkora a farkad mérete?

Mire meg ágyig jutnak már megint nem mondja azt a normálisabbja, hogy kicsi méretre akkor nem fekszek be melléd.

Amúgy is kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni.

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezt csak a fidesz propaganda közli :D
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na ez az. Nem tudom egyesek itt hol élnek.
ma 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor udvaroltam a jelenlegi páromnak, nem merült fel a farkam mérete. Szerintem nincs is gond vele, több évtizede élünk együtt, mármint a párommal.
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Meg Brüsszel!
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nővel aki nem kommentel ide. Ha 10 centisekkel lettem volna én se dicsekednék vele...
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó nxilván egy 11-12 centist lehet soksn ott hagynak, de azért ne magyarázzák már be hogy 14-15 centis embereket ott hagy minden nő 😂😂
ma 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy is kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni."


Hát persze. :) Ott kamillázik a nagy sátorban.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!