Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert gondolja ugy a legtobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolja ugy a legtobb haverom, hogy en jo pasi lennek?

Figyelt kérdés
Parkapcsolatban vagyok, es hat vannak problemaink a parommal, tobbek kozt a szex is ilyen pont, evek ota nem volt mar. Ezeket elmondtam tobb haveromnak is, kivetel nelkul mind arra biztattak, hogy miert nem csajozok akkor be? Azt nem tudjak, hogy nekem nem ez a fo akadaly, hanem a kinezetem meg az onbizalmam igy egyuttveve. Nem tartom magam jo pasinak, es emiatt nem merek kezdemenyezni, jeleket meg vagy nem kapok, vagy nem veszem oket eszre (de inkabb az elobbi). Viszont a barati tarsasag miert gondolja azt rolam, hogy ha akarnek csajozni, akkor ezzel nem lenne problemam?

ma 13:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, es ha valaki a parkapcsolaton rugozna, ez nem egy egyszeru dolog, hogy hagyjam akkor ott. De ahogy irtam, szex evek ota nem volt, sot kulon is elunk igazabol, en kulfoldon dolgozom, 2-3 hetente vagyok csak otthon.
ma 13:06
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Idióta vagy ha ilyet elmondasz bárkinek is.
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2-es: Mar miert lennek idiota???
ma 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

A haverjaid azért mondják, hogy csajozz be, mert nem igazán van más megoldás.

Az asszony nem fogja meggondolni magát, hogy na akkor mégis engedi a szexet.


Milyen magas, hány kg vagy?

Fogad, hajad van?

ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4-es: azert nem raktad tul magasra a lecet ezzel a "Fogad, hajad van?" kerdessel... 😅 29 vagyok, ezek meg megvannak. Eleg magas vagyok (190cm felett), a sulyommal sincs nagy problema, atlagos testalkatu vagyok. Lehetnek izmosabb, de peldaul a munkahelyen egy italautomata cipeleseben en segitettem az automatas sracnak, a facility manager meg ott allt felettem es nezte...
ma 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam, hogy huszonéves vagy, azt hittem 40+


190+ként joggal gondolnak jópasinak.

Úgy, hogy más gond meg nincs veled.


Ha így nem tudsz becsajozni, akkor tényleg a szociális skilljeiddel van probléma.

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!