Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Támogatói kapcsolatba mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatói kapcsolatba mi férne bele nektek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és van egy támogatóm, el lehet ítélni miatta, ez most nem érdekel, okkal teszem.

A férfi egyébként 35 éves, nőtlen, de nem tud kapcsolatot fenntartani a szokatlan vágyai miatt és mert sokat van külföldön munka miatt. Mi hetente, 2 hetente találkozunk, szexuális kapcsolat van közöttünk és most vallottam be 3 hónap után hogy neki különleges vágyai vannak. Szeretné ha cuckold kapcsolatot alakítanék ki vele és bevenni egy barátot. Egyelőre nem mentem bele, de az ajánláta vonzó anyagi téren, és a pasi is akire gondolt, már képen bemutatta.


ma 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sztem jöhetne egy nagyi vagy egy kecske is, úgy még izgalmasabb! Főleg óvszer nélkül.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk egy pasival se fér bele pénzért dugni, neked kettővel is vonzó. Mi a kérdés? Kurwa vagy-e? Igen. De csak az számít, hogy neked ez tetszik. 👍
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem ítélkezem senki felett miért is tenném. Nekem egy ilyen kapcsolatban mint amit te írtál, természetesen csak is a szex jöhet szóba. Azon belül persze ez már a te döntésed, hogy belemennél e a cuckoldba. Ha izgat ez és belefér még nálad, akkor rajta próbáld ki. Ha nem akkor meg mondd meg a barátodnak, hogy nem akarod ezt.
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt több támogatói kapcsolatom, de olyan dolgokba sose mentem bele, amibe nem akartam. Pl. anál meg többes szex engem semmi pénzért nem izgat. Nyugodtan mondhatsz nemet, nem vagy rabszolga, nem muszáj olyasmit tenned, amit nem akarsz.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi 12 ora hazimunka
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fétisre szoktam keresni lányt, akit cserébe támogatok. Volt már innen is egy - kettő, de nehéz olyat találni akivel hosszabb távú együttműködést lehetne kialakítani.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keressen meg nyugodtan, ha tetszel, mindenki jól fog járni...
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!