Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másképp viselkednétek férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másképp viselkednétek férfiak azzal a nővel akiről kiderülne, hogy hónapok óta nem létesített szexuális kapcsolatot, mert a férje elhunyt?

Figyelt kérdés
Türelmesebbek/megértőbbek lennétek? Vagy ugyanúgy durr bele bumm.
ma 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Sosem vagyok durr bele bumm...

Ne általanosíts légyszi.

Nyilván figyelembe kell venni az adott ember lelki állapotát, de én azt mondom, hogy érzelmileg nem semleges nővel nem is érdemes megpróbálni... legyen az gyász, legyen az szakítás után ..l

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Több hónap az semmi
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A durr bele szinte sosem működik. Figyelni kell a másikra, csak így lesz élvezetes az együtlét.40+F
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, mivel alapból lelkileg nincs topon.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyen túl a gyászon és addig ne akarjon új kapcsolatot kezdeményezni. Nekem volt ilyen esetem, amikor a nő még 2évvel a férje halála után is elsírta magát és semmi másról nem beszélt, csak a volt férjéről, miközben szeretett volna velem párkapcsolatot kezdeni. Ezek miatt nem kezdtem vele párkapcsolatot, de természetesen sajnáltam őt és megértettem, de csak beszélgetések voltak éppen emiatt. F49
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!