Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm beteges, extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm beteges, extrém módon éli meg a szexualitását, mit csináljak?

Figyelt kérdés

van egy 1 éves kapcsolatom, a barátnőm most 20 éves és amikor megismertem még szűz volt, nem volt előttem fiúja, mert előttem évekig küzdött a súlyával és emiatt önértékelsi zavarai voltak. Most már nem kövér, inkább molett, telt de ez engem nem zavart, mivel én is mackós vagyok.

Amikor először együtt voltunk kb 1 hónap után már akkor feltűnt, hogy az együttlét nem olyan mintha szűz lenne, nem volt fájdalom sem vérzés, sőt olyan érzés volt mint aki nem először csinálja, pedig esküdözött hogy nem volt pasija előttem és az anyukája is ezt erősítettem meg amikor mondta nekem hogy milyen jó hogy végre találta valakit, már aggódott érte.

A lényeg, hogy kiderültek róla dolgok, saját szememmel láttam, hogy mit csinál és utána be is vallott mindent részletesen mivel nem volt más lehetőség. Itt nem írhatom le a konkrétumot mert olyaasmi ami miatt azonnal törlik a kérdésemet és figyelmeztetést kapok, ha jól értelemez a szabályzatot. A lényeg, hogy nem hétköznapi dolog és szerintem beteges. Sajnos nagyon szeretem és emiatt nagyon nehéz a döntés,hogy szakítsak vagy együtt találjunk megoldást erre. Ennyiből lehet tanácsot kérni?


ma 09:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Írd meg privátban,kíváncsivá tettél.
ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De mégis miaz?
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írd meg priviben.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Írd meg privátban.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy itt mit írnak, az a lényeg hoyg te elfogadod azt.

De nem csak elkell fogadnod hanem szteretned is kell mindennel együtt.

Úgy hogy hiába írod le esetleg privátba valakinek, neked kell ezt tudnod hogy mit bírsz elviselni.

Leírhatod nekem is és lesz róla , de csak az ami az én véleményem.

ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak játékai, amiket használt, ezért volt olyan, mintha nem lenne szűz. A kérdés stílusából úgy gondolom, hogy valami óriás dildó is lehet a képben.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 érdeklődő35 ***** válasza:

Az animal szex sem bűntetendő magyarországon és vannak topikok is.

Amennyiben ez a gond, és te elfogadod, akkor nincs gond. És bármi mással sem ha neked belefér. A szex azoknak a magánügye akik részt vesznek benne. Hacsak nem okoz valakinek maradandó testi, vagy lelki sérülést


Egyébként tényleg érdekel mi lehet, ha gondolod írj privit

ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Érdekel engem is írd meg légyszi.
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Laylah ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék.
ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megírhatod nekem is, én voltam hasonló helyzetben...
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!