Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalás szokott lenni első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalás szokott lenni első randik vagy egyéjszakás alkalmával?

Figyelt kérdés

Lányként elvárjátok, hogyha van szopás, legyen nyalás is? A kezdetekkor is meg szoktátok kapni?

Illetve, ha egy sok órás, aktívabb randi után kerül sor szexre, nem zavar, hogy nem teljesen friss odalent?


okt. 15. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Első randin nálam nincs olyan.

Egy éjszakás az más,ha ott adok akkor szeretnék kapni is.

Ha egy sok órás randi után kerülne rá sor akkor le kell fürdeni előtte.

okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan változó, hogy alkalmiban van-e előtte orál vagy sincs.

Aktív randi után... - feltalálták már a zuhanyt (akár első, akár századik randi a pároddal).

okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első szex nàlam mind random volt, ha végre egymásnak esünk, ki tudja hányadik találkozó után, ott nem megy el tusolni senki…

Szopást kaptam már többször is, engem férfiként is zavar, ha nem teljesen friss a szerszám, de én könnyebben meg tudom mosni a csapnál. Nőként viszont nem kéretszkedik be tusolni egyet gyors.


Azért kérdezem, mert elgondolkodtam rajta, hogy én sosem nyaltam ki az eddigi partnereim közül senkit első szexnél, de orált kaptam az esetek többségében.

Nem tudom, kellene-e változtatnom, vagy sem. Nem igazán szeretek nyalni, de ha tudom, hogy a másiknak jó, felizgatja, stb, akkor megteszem.

Az eddigi tartós kapcsolataim nem szerették, vagy ha mégis, akkor 1-2 perc és utána betettem.


Tartós kapcsolatban egyértelmű minden.

okt. 15. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén, jogos a kérdés. Én csakis úgy adok orált, ha korábban kaptam már. (bár ha kifejezetten nem szereti csinálni, az megöli a vágyamat, akkor ne erőltessük.. de én sem nagyon csinálom akkor neki szájjal)


Mostani párom amikor elsőre kinyalt, nyár volt és egy aktívabb nap után voltunk.. ráadásul akkor csak ő csinálta nekem, de azt mondta nem volt semmi gáz, pedig kicsit stresszeltem rajta. Nyilván amennyiben lehetőség adódik, én is megmosom, és a másiktól is elvárom hogy ápolt legyen ott lent is, de valóban akadnak ilyen spontán helyzetek, amikor egymásnak estek csak úgy, és nem az az első gondolat, hogy én most szaladok a tus alá. Én hordozok magammal nedves törlőkendőt, vagy mindig megmosom amikor csak lehet.

21L

tegnapelőtt 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Ritkán van egyéjszakás kalandom. Csak azzal fekszem össze akit tényleg nagyon kívánok.

Akit pedig kívánok, ilyen helyzetben kérdés nélkül leszopom mert amúgy imádom csinálni.

Én kb 50-50 % arányban kapok vagy nem kapok viszont.


De nem is várom el, egy kiadós szex jobban esik.


35/N

tegnapelőtt 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy első randim végződött kölcsönös orállal, valamikor a 2000-es évek elején, kocsiban, egy félreeső parkolóban. Eleve esti programnak indult, mivel munka után, olyan fél 8 körül találkoztunk, pizzázni mentünk. Kb. 10 órára már rendesen egymásba gabalyodtunk. WC-n a randi közben egyikünk sem járt, így nem volt akadálya az aktusnak. Utána mondjuk kicsit fura volt, hogy így elsőre meddig jutottunk, de ott, akkor, feltüzelve ezen nem gondolkoztunk. Ma is megtenném újra.


44/F

tegnapelőtt 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!