Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert akar velem nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar velem nagyon lefekudni, hogyha tudja, hogy szuz vagyok?

Figyelt kérdés
Lany vagyok, a pasi majdnem 20 evvel idosebb.
okt. 15. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerű, ez vonzza...

Vagy már ott tart, hogy bármivel/bárkivel lefeküdne.

okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Te miért akarsz egy 20 évvel idősebb pasival lefeküdni?
okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Vannak pasik akiket nagyon vonzanak a szűz lányok. Soan még fizetnének is az első dugásért. De a lányok között is vannak akik pénzért adnák el a szűzességüket.
okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Hogyhogy miért? Mert bejössz neki, és örömet akar neked szerezni. Annak külön örülhetsz, hogy tapasztalt férfi, az nem fog rajtad szerencsétlenkedni (legalábbis valószínűleg).


#2, mi közöd hozzá? Nincs korhatárhoz kötve, téged meg senki sem kérdezett.

okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Pont azért mert szűz vagy.

Én is kiprobálnám szülűz lánnyal de nekem mást dobott a gép.

okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy izgatja hogy szűz vagy, lehet hogy nem érdekli, de miért csodálkozol rajta, hogy egy idősebb pasi le akar feküdni egy fiatal lánnyal? Szerintem nem számít, hogy szűz vagy, ígyis-úgyis meg akar kapni!
okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon értékelnék egy szűz lányt, de csak olyat, aki TÉNYLEG érintetlen és nem olyat, aki ugyan punciba nem-, de a többi nyílásába már javában engedi... :)
okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8, olyat nem fogsz találni. Nincs olyan nő, aki már análozott, de még szűz. Technikailag lehetséges, de sok sikert megtalálni. A lottó ötös is létezik.
okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Pont azért, mert szűz vagy.

De ha ügyes lány vagy, akkor ebből igen pozitívan szállhatnál ki anyagilag. Tapasztalatból beszélek…

okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!