Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen ajándék milyen hatást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ajándék milyen hatást váltana ki ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon izgatott vagyok, mert közeledik a pasim szülinapja, és szeretném igazán különlegessé tenni. Elég friss még a kapcsolatunk, ezért sokat gondolkodtam azon, hogy milyen ajándékkal lephetném meg, ami egyszerre személyes és igazán emlékezetes is. Valami olyat szeretnék, amire biztosan nem számít, de közben teljesen odalesz érte. Arra jutottam, hogy a szokásos ajándékok helyett inkább valami sokkal intimebbel készülök. A tervem az, hogy nagyon kicsípem magam neki – igazán szexi módon.

Arra gondoltam, hogy veszek egy nagyon szexi fehérneműt, valami igazán különlegeset, amit még sosem látott rajtam. Olyan szettet képzelek el, ami egyszerre dögös és elegáns, talán egy fekete csipke body vagy egy áttetsző bralette és tanga kombináció. Mellé felvennék egy magas tűsarkút, mert tudom, hogy teljesen oda van érte, amikor magas sarkúban lát.

Azt is tervezem, hogy erősebb sminket teszek fel, mint amit általában hordok. Egy kis füstös szemfestés, erős szempillák, piros rúzs valami igazán vadító, amitől biztosan nem fogja tudni levenni rólam a szemét. A sminkkel kicsit játékosabbá is tehetném az egész hangulatot, mert tudom, hogy tetszik neki, amikor egy kicsit másképp nézek ki, mint a hétköznapokban.

És itt jön a lényeges része a dolognak: gondoltam arra, hogy sztriptízt táncolok neki. Tudom, hogy a pasik imádják az ilyesmit, de őszintén szólva, én még soha nem csináltam ilyet. Izgulok, hogy jól csináljam, és hogy tényleg élvezze, de közben bennem van az is, hogy mi van, ha túlzásnak érzi? Vagy ha esetlennek tűnök? Persze, az lenne a célom, hogy elérjem nála azt a hatást, hogy teljesen megvaduljon értem, de attól tartok, hogy túl sok vagy túl erőltetett lesz.

Szóval azt kérdezném, hogy szerintetek hogy csináljam ezt az egészet? Kezdjek egy kicsit játékosan, lassan vetkőzzek le előtte? Vagy inkább egyből menjek bele a sztriptízbe, és tegyek fel valami lassú, erotikus zenét a háttérbe? Sosem tudtam, hogy egy ilyen táncot hogyan érdemes elkezdeni, hogy ne legyen kellemetlen vagy nevetséges. Szeretném, hogy végig izgatott maradjon, és ne érezze azt, hogy ez csak egy mutatvány.

Aztán, miután a tánc véget ér, teljesen ráhagynám, hogy hogyan folytassuk. Azt tervezem, hogy utána úgy szexelünk, ahogy ő akarja – nem szabok határokat, bármit megtehet velem, amit csak kíván. Szerintetek ez jó ötlet? Nem túlzás ennyire "átadni magam" neki? Azért akarom ezt, mert úgy érzem, hogy egy ilyen ajándék valóban különleges lenne neki, és nem csak a tárgyi dolgokról szólna, hanem valami olyan élményről, amit sosem felejt el. De közben mégis bennem van a kérdés: nem túl sok ez? Nem fogja furcsának találni, hogy ennyire "odadobom magam"?

Azt is szeretném tudni, hogy nektek volt-e már hasonló élményetek? Milyen volt? Hogyan fogadták? Biztosan szeretném jól csinálni, mert azt akarom, hogy teljesen elvarázsoljam, de nem akarom, hogy erőltetettnek vagy mesterkéltnek érezze az egészet. Az is érdekelne, hogy szerintetek milyen mozdulatokat használjak a táncnál, hogy ne legyen túlzás, de mégis szexi legyen. A pasim eddig mindig dicsérte a mozgásomat, szóval talán nem lenne nehéz elérni, hogy tetszen neki, de ettől függetlenül izgulok, hogy jól sikerüljön.

Szerintetek ez egy jó ajándék lenne? Nem gáz ilyesmit csinálni? Szóval nagyon örülnék, ha adnátok néhány tippet vagy tanácsot, hogy hogyan fogjak hozzá!



ma 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el. Túl gondolod.😁
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább később lenne izgi. Az elején el lehet veszni annyira a másikba hogy nem kellenek ilyenek
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nekem amikor egy nő azt hiszi túlzás arra nyugodtan még két lapáttal rá lehet tenni, de én egy perveru állat vagyok.


Amúgy lehet h ott helyben megkérném a kezed :D

ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!