Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék kiszállni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiszállni egy bántalmazó kapcsolatból , családon belül ahol rendszeresen áldozat vagyok?

Figyelt kérdés

40 éves nő vagyok és családon belül rendszeresen szexuális erőszak történik. Már próbáltam kiszállni, menekülni de nem sikerült, Azt érzem hogy valami pszichés gát alakult ki bennem és nem tudok elszakadni ebből. Sokszor amikor nem történik erőszak akkor is azt várom hogy megtörténjen. Megtanultam élvezni de tudom hogy ez nagyon beteg felfogás.

Ez valami stocholm szindróma ?


ma 12:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha elmondanád a férjednek?
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod nem a férjed az illető, akkor mond el neki. Tudom, hogy nehéz, de ez egy nagyon jó első lépés
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

Csak szexuális erőszak van?

Ezt Te is élvezed és szerepjátéknak tekinted mert, az dönti el , hogy jogi értelemben is erőszak-e.

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is ha a férjed amúgy nem tud erről, akkor neki mondd el. Esetkleg a NANE vagy a Nem tehetsz róla tehetsz ellene oldalnak lenne érdemes írni, ők hátha tudnak tanáccsal ellátni. Emellett vannak ingyenesen hívható zöld számok is, ahol akár jogásszal is tudsz beszélni a helyzetedről, hogy milyen lehetőslged van. Kitartást kívánok ehhez!
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

Ezt nézd meg, vedd fel velük a kapcsolatot. LEhet, hogy olyanra is tudnak megoldást, amire itt senki nem is gondolna.

[link]

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha rendszeres, akkor titokban felvételt is lehet róla készíteni, ami alapján már feljelentést is lehet tenni.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján lehet, hogy párod nem is tudja, hogy te ezt így érzed. Te a szexet erőszaknak fogod fel, de azt írod, hogy várod hogy megtörténjen és megtanultad élvezni. A párod tudja egyátalán, hogy ezt te így érzed? Miért nem adod be a válópert, ha bántalmazónak érzed a kapcsolatot?
ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Mobillel felvételt készítesz, akár csak hangot is, aztán mész a rendőrségre, azt a takonypatkányférget meg lecsukják. Nehogy már hagyjad magad...
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
...és majd a disznójanéj fajtáját a börtönben lehet jól el is verik...
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
...meg az erőszaknak nyoma van, csinálnak egy kenetvizsgálatot Rajtad és a bizonyíték máris ott van, ha a vallomásodnak, a gyerekeknek, meg a mobilfelvételnek (hang, vagy akár video) nem hisznek. Én venném kezelésbe az ilyen embert, nem szabadulna a kezemből, csak az őrszobán, elhiheted.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!