Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért itélik el azokat akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itélik el azokat akik a párjukat, megosztanák másokkal szex céljából?

Figyelt kérdés
Ennyire prűdek az emberek, vagy tényleg csak a monogám kapcsolat számít normálisnak? Ennyire könnyű ítélkezni, mások szexuális vágyai felett?

tegnap 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán nem képesek saját magukkal foglalkozni s azt hiszik mert nekik nem lenne jó vmi, mindenkinek ugyanúgy rossz
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek állandóan ítélkeznek mások felett, ha nem értik. Ítélkeznek a futballszurkolók felett, a kemény rockzenét hallgatók felett, a kerékpárosok felett stb. stb. Nem kell vele foglalkozni. Főleg a szexualitás terén - mert ahhoz meg nincs köze másoknak!
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Sajna az én barátnőmet alig lehet rávenni bármire is pedig én is odaadnam néha másnak is:)
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Te miért itélkezel az ő véleményük felett?
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Én nem ítélek el senkit se ha ilyen vágyai vannak. De hadd ne érezzem már szarul magam mert nőként elvárom a monogámiát egy férfitől. Mindenki azt csinál amit akar. De az hogy kinek mi fér bele az megint más dolog. Te oszd meg a párodat mással nyugodtan, de te se ítélkezz
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
A monogámia egy teher, a hazugság melegágya!
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Veled senki nem fog megosztani semmit. De azért nice try.
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert szexuálisan elmaradottak. És persze benne van némi félelem is...mi van ha Béla jobban tolja csajom mint én?

Elhagy?

Megcsal?


Mivan ha a Zsuzsi jobban szopik es engedi popsiba is?

Megcsalás elhagyás?


A csajom Bélával én Zsuzsival.,de baszus Zsuzsinak férje van és 2 gyereke. Azokat nem hagyja ott de engem igen.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el őket. Ez egy kink, egészségükre. Amíg nem ártanak vele senkinek, hadd csinálják.


Ugyanakkor ebből sosem lesz életképes kapcsolat, sem pedig család. Ezt azért tudni kell. Lehet erőlködni, lehet színlelni, de soha nem lesztek igazi pár. Csak barátok, komoly extrákkal.

tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!