Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Online videókat osztok meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online videókat osztok meg, prosti vagyok?

Figyelt kérdés

Online videókat töltök fel, tartalomgyártó vagyok. Pár év alatt megtanultam, hogyan kell belőle havi több mint 1 milliót kivenni. A pénzért csinálom, végülis a testem árulom online. Prosti vagyok?


L24



ma 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Senkit nem érdekel a dicsekvésed !!!
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésre.
ma 17:34
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nézőpont kérdése. Igazából ugyanúgy a tested árulod, abból élsz, ráadásul feltételezem szexuális tevékenységeket is folytatsz amiket áruba bocsájtasz, annyi,hogy nem fizikailag, hanem virtuálisan teszed.

Szóval ilyen szájber prosti vagy.

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk a lényeget hagytad ki. Hun a link? Valami ingyenes demo a munkásságodból esetleg, hogy eldönthessük fizetnénk-e érted?
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Cyber prosti.

Prosti: pénzért szexualis tevékenységet nyújt.

Az, h ujjazod magad meg meztelenül mutogatod magad férfiaknak ezáltal élvezetet nyújtva nekik ugyanúgy prostitúció.


Csak ugye mikor kitaláltak ezt a szót, még nem volt ismert ez a formája.


Szoval szerintem az, de ha ezt szereted csinálni, meg nem zavar belul, h ezzel kell élned vegulis kit érdekel.

Csaj lennek enis ezt csinálnam.


Csak tobbnyire pont ezek vannak elszallva maguktól, h milyen kelendoek, meg "kitudja" mire vittek az eletben és lekezeloek/lenezoek. És emelik ki magukat híres exkluzív tartalomgyartonak mint vmi Nobel díjas szinesz:D


De amúgy csaj lennek, lehet enis ezt csinálnám. Anyagi nehézséggel nem kell megkuzdeni az biztos

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Hol lehet elérni a videóidat?
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Netprosti vagy csillagom, s akkor mi van? Havi 1 milla mellett te még az érdekel mások mit mondanak? 😅

Amúgy elég nagymenő lehetsz, ha havi 1 milla összejön ebből, mert a netk.rvák többségének a töredéke sem esik le netes munkából. Esetleg webcamozásból, de szimpla OF-ből a többség gombokra elegendőt sem keres.

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Linket a népnek és akkor megdobjuk egy kicsit a bevételed.
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Aki ilyen tevékenységet végez, az egyértelműen qrva!

De te kisgyerek, sosem leszel az. Mekkora kamu! Ugye nem akartok ennek bedőlni?

ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy prosti.
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!