Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dick pic Facebook storyba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dick pic Facebook storyba?

Figyelt kérdés
Azzal cikiznek, hogy kicsi van, nyugodt állapotban kb 6 cm, mereven 15. Más lehetőséget nem látok a bizonyításra, van olyan lány, aki szóba sem áll velem emiatt. Kitakarnám a képet, csak olyan sejtető legyen, persze a tükörképe az látszana távolabbról. Csak bizonyos emberek láthatnák, akikről tudom, hogy cikiznek. Lehet valami rossz következménye?

ma 16:00
1 2
 11/18 hungaroboy ***** válasza:
100%
Meséld már el akkor nekünk, hogy hogy képzeled te azt, hogy olyan képet tennél fel nyilvánosan, ami minden jóérzésű embert megbotránkoztat és közszeméremsértő a magyar és nemzetközi jog szerint? Miért, te meztelenül járkálsz az utcán, a suliban vagy a munkahelyen? Ráadásul tiltott az ilyen képek feltétele a facebookra. Nem olvastad a FB szabályzatát? Pedig kötelező elolvasni, mert amikor felregisztrálsz, elfogadod az ő szabályzatukat.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyenlőre egy kérdést tettem fel. Ezzel nem sértek semmilyen jogot.
ma 17:56
 13/18 hungaroboy ***** válasza:
91%
Menj vissza és írd meg a házifeladatot a suliba.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Következmény: ha szerencséd van az Fb hamarabb tilt le mintsem lássák mások. Ha nincs szerencséd akkor rajtad fog röhögni, gúnyolódni a fél iskola hogy nézzétek már itt jön a pötsmutogató hülyegyerek.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez nem fair, hogy nekik joguk van a hátam mögött kibeszélni, és én hogy védjem magamat?
ma 18:32
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15. Ilyen az iskola. Majd vége lesz. Amúgy azzal hogy mutagatod a faszodat nem fogod megvédeni magad
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az a "vicc" hogy ez nem suliba van.
ma 18:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Az összes ismerősöd akik ott vannak neked, ők fognak erről beszélni. Kibeszélnek. Ez csak egy kép ami vicc kategóriába tartozik akkor ha bizonygatni akarsz.
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!