Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » En latok csak bele tobbet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En latok csak bele tobbet, vagy szerintetek is akarnak tolem valamit?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek, es elmentem egy 5 oras varosnezo turara, ahol a turavazeto csajszin mar a legelejetol megakadt a szemem, nagyon jo csaj. Maga a tura eleg csaladias volt, rajtam kivul csak egy par es egy masik srac volt rajta, igy a turavezeto lannyal 5-en vandorultunk egyik pontrol a masikra. Az egyik ilyen helyen kiderult a beszegetesbol, hogy a masik srac es a turavazeto lany ferj es feleseg igazabol, de ezt nem akartak elmondani, viszont lebuktak valamivel, es onnantol akkor fel is vallaltak ezt.


A tura kozben nem lattam semmi gyanusat, de utana 2 nappal a csajszi ramirt, hogy nem lenne-e kedvem egyszer 3-asban beulni veluk egy kocsmaba dumalni? Mondtam, hogy tok szivesen, de azota abbamaradt ez a kezdemenyezes. (Lehet ram varnak… 😅). Azota is latom viszont, hogy a FB-on checkolgatjak a profilomat, mert mind a sracot, mind a csajt elsonek dobalja fel a FB ismerosnek. Sztetek akarnak valamit tolem, aminek szexualis vonatkozasa van? Mondjuk harmasozni velem, vagy hogy cuckold fanok es szeretnek, ha megdugnam a lanyt, es a srac vegignezhetne? 😅 Vagy en vagyok tul perverz, es igazabol tenyleg csak ismerkedni akarnak?



#Threesome #cuckold #Szep feleseg
okt. 14. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen, de ez ki fog derülni, ha találkoztok.
okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Ők szolgáltatással foglalkoznak, a minél több ismerős minél több potenciális ügyfelet jelent. Tudom, mert én is szolgáltatást árulok.

Semmilyen ilyen gesztust nem tettek feléd, csak meghívtak kocsmázni.

Ez egy tipikusan olyan eset, amikor éhes a disznó, és makkal álmodik…

okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2.


Te is szoktál kocsmázni?

Mert ez egyáltalán nem jellemző, hogy kocsmába kell járni.

okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!