Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! A lefelé görbülő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A lefelé görbülő pénisz (kb mint egy banán ) felizgat titeket, vagy inkább taszít? Minden véleményre kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Tényleg fájdalmasabb ? Vagy van akinek izgatóbb?

tegnapelőtt 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Tesó, szerintem ez nem a legjobb. A lefelé gördülő száj se.
tegnapelőtt 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem egy pénisz sem tud felizgatni. Inkább egy férfi…
tegnapelőtt 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
#2 majd ha elveszted a szüzességed azért ez fog kicsit változni, ne aggódj!
tegnapelőtt 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

18:53

22 éve vesztettem el a szüzességem, de lépjünk is túl ezen…

Aki felizgul egy faroktól, az valószínűleg még kiskamasz, én így 40 fölött nem fogom a nedves bugyimat, ha meglátok egy farkat…

tegnapelőtt 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
#4 hogy állsz az orgazmussal?
tegnapelőtt 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésre válaszolva,engem felizgat.
tegnapelőtt 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
95%
Semmi bajom nincs a lefelé görbülő pénisszel, nem tehet róla egyik férfi se, akinek ilyen. Tudom jól, hogy sajnos sokak szerint hátrányos, főleg látványban és sajnos emiatt könnyen elítélik, pedig nem kéne. Valójában egyáltalán nem hátrány. Van benne tapasztalatom is, ugyanis például a barátomnak is lefelé görbülő a pénisze és soha nem taszított vele. Eleinte kicsit szokatlan volt, de hamar megszoktam. Sőt, nem hogy nem hátrány, hanem bizonyos értelemben van előnye is, amit eme barátom is megerősített, hogy valóban így van. Mégpedig az az előnye, hogy a lefelé görbülése miatt a hüvelyben a pénisz könnyebben hozzásimulva a hüvely belső alakjához tud egész jól idomulni, ezzel pluszban a hüvely felső falát szex közben izgatva tudja simizni is, ami pluszban izgató nekem is, meg a barátomnak is. Míg a felfelé görbülő péniszeknél nem egészen így van, ott például főleg a makkot, annak mozgását lehet jobban érezni, esetleg néha a felfelé görbülésnek az alsó ívét egy kicsit a hüvely belső alsó falánál, de azt kevésbé.
tegnapelőtt 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A nyílegyenes sem fogja őket izgatni ha valaki szatírként mutogatja.
tegnapelőtt 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 most nem kéne itt a mutogatást belekeverni akkor se, ha erre izgulsz. Egyszerűen nem ez volt a kérdé
tegnapelőtt 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem izgat
tegnap 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!