Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány férfival volt eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány férfival volt eddig hüvelyi orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Akivel nem volt, azzal miért nem?

ma 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettővel.

Összesen 5 partnerem volt és akivel nem jött össze azért volt mert velük nem voltam kapcsolatban.

ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

1, a férjemmel. Viszont neki a farka is másabb, számomra tökéletes, a g-pontomat pont jól ingerli a makkja. Ő nagyon jól tudja kontrollálni az orgazmusát, addig nem élvez el, amíg nekem nem lett legalább 4-5 hüvelyi orgazmusom, és egy csiklóval.

Nem tudom a többivel miért nem volt, nem is figyelt rám egyik sem úgy, csak reszelt amíg el nem élvezett és ennyi. Meg a többiek közül egyiknek sem volt ennyire vastag a farka, és a makkja sem volt ilyen nagy.

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
1,a férjemmel nekem is. De nalam az a titok, hogy nyalás, ujjazással élveztessen el aktus előtt. Előtte 3 férfivel voltam ezt egyik sem csinálta.
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%
2
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

1

Mert összesen egy férfival volt szexuális kapcsolatom

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senkivel 4-ből.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60 pasiból 2-vel. 32/N
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!