Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jön be nektek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be nektek ha egy csaj jobban szeret cumizni mint magát az aktust?Plusz arcra élvezés a végén?

Figyelt kérdés

Magam miatt kérdezem mivel sokkal jobban élvezem általában ha kényeztetek és örömet okozok a partnernek mint az aktust.

Plusz cuminál a végén az arcra élvezést szeretem leginkább,legalábbis jobban mint szájba:)

Nagyon szeretik ezt nálam mivel szép arcom és nagy-barna szemem van:)Többek szerint kissé Pocahontas arcom van:)


ma 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Egészséges, érett érzelmi világgal rendelkező férfiak, akik valódi kapcsolódásra képesek, azt fogják gondolni, hogy nincs egészséges önértékelésed, nem szerettek eléggé gyerekkorodban, nem akarod érvényesíteni az érdekeidet, valószínűleg még életedben nem találkoztál figyelmes, számodra valóban szenvedélyes és kielégítő aktussal, és ezt úgy véded meg magadban, hogy te mennyire szeretsz szolgálni és neked ez a fontosabb, hogy a másiknak jó legyen, meg azt hiszed, a legtöbb férfi teljesen oda van azért, ha rádélvezhet (ami lehet igaz is), és akkor majd elég fontos leszel neki.... és megideologizálod azzal, hogy ez neked húde szexi. Igen, ez is szexi, de vajon mi hiányzik a valódi szexből?

Igen, ezt tök jól kihasználják majd a társadalom többségi részét képező egoista, valódi szeretetre és kötődésre képtelen pubi fiúk, és mégjobban elraktározod magadban, hogy ez így rendben van, neked nem is jár a valódi kapcsolódáson alapuló aktus, ami a te teljes értékű élvezetedre is szolgál!

De szerintem inkább merj keresni olyan férfit, aki ennél többre tart, képes állandó jelleggel figyelni a partnerére is és többet fog adni.

ma 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VadApuci ***** válasza:
76%
régebben volt egy partnerem, vele több volt az orál(oda-vissza), mint az aktus. nekem nem volt bajom ezzel. szeretem az orált ;)
ma 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, főleg ha szereted az is ha nyalnak!
ma 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!