Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről(punciszőrö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thelonegunman kérdése:

Mit gondoltok erről(punciszőrös kérdés)?

Figyelt kérdés
Az ember már kb 400 ezer éve él a földön, ebből a 400 ezer évből mégis miért kellett ennyit várnia a nőknek, hogy csak az utobbi 20-30 évben borotválják a puncijukat? ha régen nem is borotválták mert nem volt borotva de legalább olloval vágták volna rövidre a szőrt(szőrösen az egészből nem is látszik semmi csak egy nagy szőr pamacs,mintha nem is lenne ott semmi)...mind esztétikum mind higiénia szempontjából a csupasz a jobb akkor a nők miert csak utobbi évtizedekben borotvaljak holott előtte már a labukat is szőrtelenitették

ma 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Remélem azért fel tudod dolgozni hogy 500 évvel ezelőtt pl szőrösek voltak a nők. Amúgy inkább legyen szőrös és mosva rendszeresen minthogy csak borotválás oszt az már egyenlő az ápoltsággal és a higiéniával szerintem
ma 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó az 200 ezer évek is.


És egyszerűen csak fejlődünk, vele változik a kultúra, más és más lesz a prioritás, más lesz terítéken.


És a fazonírozott fanszőrzet se 20 éves, hanem már inkább 40-60

Ez csak divat... majd elmúlik, mint minden más divat

ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is körforgásban van mint az összes divat.Ha hallottál Kleopátráról az nem a elmúlt 30 évben élt .És ők már szőrtelenítettek.Es hidd el a minden okkal van nem véletlen műve ott a kis füves terület ;)Elfogadom a csupaszra voksolókat de nálam a pina szőrös !Nem a orosz Kucsma hanem a szépen igazított .
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
honnan tudod, hogy Kleopatra szőrtelenített? nincs rola se aktkép se semmi, senki nem tudja ett igazolni, legendákban meg nem hiszek
ma 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Ábrázolni már tudtak és pontosan nem tudom mivel de a cél szerszámot is be tudták azonosítani .De valami gyanta féle is rémlik .Hidd el nem a 90-es években csapot valaki a homlokához.Legenda szerint én olyan öreg vagyok még láttam olyant.
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó itt van két példa:

"Az ókori Rómában a testszőrzet eltávolítása a tisztaság és a társadalmi rang szimbóluma volt. Az emberek csipeszeket, borotvákat és habköveket használtak a szőrtelenítéshez, amit gyakran rabszolgák vagy szakemberek végeztek a közfürdőkben. A nőknek elvárt volt a testszőrzet, beleértve a szeméremszőrzet eltávolítása is, hogy megfeleljenek a kor szépségideáljának. Ezt régészeti leletek is igazolják, mint például csipeszek és egyéb ápolási eszközök(

Smithsonian Magazine

)(

Explore the Past, Enrich the Future

)."

"Az egyiptomiak számára a testszőrzet, különösen a szeméremszőrzet, barbárnak számított, és ők is használtak korai borotvákat rézből, illetve cukor alapú gyantázási technikákat, amelyek hasonlítanak a modern módszerekhez(

Explore the Past, Enrich the Future

)."

ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan te tudtam ezt;)
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

"mind esztétikum mind higiénia szempontjából a csupasz a jobb "


Na ez egy nagy ma*haság.

ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a szőrtelen a higénikusabb, ülj vissza az iskolapadba. Szerintem egy negyedikes szinten lévő gyerek is tudja, hogy baromságot mondtál. Alap biosz. Általános iskola.
ma 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hungaroboy ***** válasza:
Akik a korábbi korokban nem tudtak élni a szőrtelenítés lehetőségével, azoknak kisebb gondjuk is nagyobb volt annál, hogy milyen a fanszőrzetük, elvégre szőrösen is elkeltek. Ha nem keltek volna el, most igen kevesen élnénk a földön.
ma 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!