Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs rendszeres nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs rendszeres nemi élet ? Miért nem csókol ölel meg ?

Figyelt kérdés
ma 13:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nő vagyok 26

Párom 27

ma 13:06
 2/13 anonim ***** válasza:
Család kategóriába írtál. Már házasok vagytok?
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őt kérdezed meg? Millió egy oka lehet mi meg nem tudunk semmit rólatok
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudjuk, nem ismerünk titeket. De ha otthon pucéron járkálsz és nem akar rojtos kúrni ennyi évesen, akkor a baj nem kevés.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Honnan a faxból tudja ezt egy rakás idegen?????????

Kérdezd meg tőle

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg. De szerintem már nem tetszel neki. Ha nekem lenne párom és tetszene egész nap szexelni akarnék vele.

26/f

ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk, csak a saját tapasztalatom tudom leírni. Ami kortól független, amikor megunom a barátnőmet vagy tudom nem ő lesz az igazi, akkor már nem szoktam kívánni azért max kétszer van szex egy héten. Ez már 15 éve több nővel megtörtént, egyszerűen elvesztem az érdeklődést. De sok más oka lehet miért nem kíván, ezért nem mondom, hogy nálatok is ez az oka. Legegyszerűbb megbeszélni és meghallgatni a meséjét, mert tuti nem fog színt vallani.
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Biztos meghíztál, ugyanolyan, már unalmas és egysíkú a szex, unja a párod,zsíros a hajad, nem nyújtasz eleget, szaájszagod is lehet, vagy várod, hogy mindent ő csináljon, nyalás legyen, szopásért könyörögni kell, semmi erotika és fantázia és új helyszínek...

Ezek közül válogathatsz.

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretoje van
ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Küldj neki képeket a frissen borotvált gyönyörű vaginádról.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!