Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy-két hetes nyaralás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy-két hetes nyaralás alatt hogy oldjátok meg? Főleg friss kapcsolatban

Figyelt kérdés
hogy a pasi ne ábránduljon ki. Tényleg nem kakiltok olyankor?
ma 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Elárulok egy titkot - a férfiak már közepesen értelmes része is tudja, hogy a nők is xarnak.
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Miért ne lehetne értelmesen megbeszélni? Illetve nem kell közölni vele, hogy mit tervezel végezni a wcn, elég ha mondod, hogy kérsz egy kis időt és kimesz a mosdóba. Ilyen esetben szerintem még az sem gáz, ha kicsit lezuhanyzol, hogy friss maradj ott lent.

Sosem a dologgal van a baj, hanem a közlés módjával. A normálisabb férfiak úgyis megértik, nincsenek már illúzióik.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha annyitól kiábrándul a pasi mert én is kakilok akkor menjen is és ne raboljuk tovább egymás idejét
ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mivan????

Tök mindegy milyen friss a kapcsolat, akkor is emberi lény vagyok, ha esetleg van olyan fiúcska, aki azt hinné, hogy mi rózsaillatút szellentünk és vattacukrot kakilunk.

Feltételezem, hogy az illető, akivel elmegyek egy kéthetes nyaralásra, tudja, hogy ami bemegy, az ki is fog jönni, és nem várja el, hogy két hétig érleljem magamban a 💩t, majd a végén menjek kórházba, mert igen komoly problémákat okoz, ha valaki két hétig visszatartja.

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig úgy oldom meg, hogy ha valahol épp vagyunk, az ottani mosdót használom :) Pl. az étteremben. A hotelben csak akkor kakilok, ha ő épp nincs ott. Gond nélkül megoldom így is a mindennapos kakit, csak nem tud róla, épp mikor és hol :D
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Basszus a nők is szoktak kakilni? Hihetetlen... És ezt itt kell megtudnom a gyk-án. 😞
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező ha neked a kakilás ciki, lehet korai még párkapcsolatban élni. :)
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen emberek is mint a kérdező max akna mezőt szedni lennének jó semmi másra
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!