Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 évesen szexeltem egy 71...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thelonegunman kérdése:

35 évesen szexeltem egy 71 éves nővel, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

71éves a nő, lefeküdtem vele, nem fogom azt írni,hogy de nagyon fiatalos meg ilyenek mert nem igaz, egyszerűen nagymamásan öregnek néz ki,

viszont megint rájöttem,hogy nem a kor számít a szexben, mert bizony pl: normál alakú, se nem kövér se nem vékony a nő, és a puncija semmivel se rosszabb mint egy huszonévesnek, sőt, a puncijának se rossz szaga,se rossz íze nem volt, teljesen jó volt, kellően nedves, fazonra nyírt, szűk, küllemre sem mondta volna meg senki,hogy ez egy 71 éves punci.

Bizony voltam sok huszon, harminc éves nővel akiknek sokkal csúnyább, ápolaltlanabb volt a puncija, vagy akár kövérek voltak nagy logó mellel, tehát tényleg nem a kor számít ez a tapasztalatom.



ma 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Helyes. Hagyd meg a fiatalokat nekem.
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted, egs!
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
95%
Gratulálok akkor emeljük a tétet most szexelj egy 85 évessel.
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Volt van és lesz is ilyen. Ha jó volt örülj neki.
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jöttél össze egy ilyen idős nővel? Öregek otthona? Tinder?
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Taníts mester! Csodállak ezért a szuper képességedért, mert nekem tuti nem állt volna fel! Valamit tudsz!
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi van haver összefutottál C...-val valamelyik klubban? 😀

Nyugi cimbi, utólag négyszemközt szokták bevallani a klubba járók, de már nagyon sokan voltak vele.

ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, társkeresőn találtam így van, badoon, nem c nem tudom ki az, és nem klubban
ma 17:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem a nagyid volt.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te dolgod, nekünk ehhez mi közünk.
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!