Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakul ki hogy kihez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki hogy kihez vonzódunk szexuálisan? 24/L

Figyelt kérdés

Van egy srác,tök egyszerű más teljesen hülyének néz de akárhányszor meglátom valamit elindít bennem.Nálam ráadásul nagyon ritkán van ilyen,és senki nem érti hogy "pont ő?"

Nem kéne vele összejönnöm,valahogy el kéne nyomni ezt a vágyódást.

Mi oka lehet ennek ?


ma 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Kémia. Hormonok. Ízlés.

Válassz.

Ezt nem lehet irányítani.

ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
miért nem kéne vele összejönnöd?? ez kémia, örülj neki, hogy így érzel, legyél vele!
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mélybenyomás ***** válasza:
50%
Pont hogy ilyennel kéne össze jönnöd, mint olyannal akihez nem vinzodsz. Más meg mit mond kit érdekel...
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

lehet h a rövid távú kémia és vonzódás működik, de tapasztalatom szerint hosszútávon nem.

Én is jártam úgy, ahogyan a kérdező (csak én férfi vagyok), h volt 1 nő, aki nagyon nem volt az esetem, mégis hatalmas volt a vonzódás és a kémia, de hosszú távon nem működött, mert annyira más emberek voltunk. Ez pedig a vonzódás alkalmával nem látszik, de mégis tudod, h nem ő a te embered, mert annyira más.

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4es!

Igen,pontosan ugyanez

Tudom hogy nem,de annyira akarom,bár csak a szexet.

ma 09:43
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak ránézésre alakul ki, akkor az egész nem több, mint szimpla előítélet.
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
4-es vagyok, egyébként nagyon nehéz kezelni, főleg ha már megtetted az első lépést de aztán ki akarsz hátrálni. Akinek van önmérséklete és inkább az esze vezérli, mint az érzelmek, akkor kezelhető, ellenkező esetben nem.
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mivel már beszéltünk is,meg is ölték többször,csók is volt így nehéz.

Muszáj kihátrálni mert nincs értelme De én pont az az ember vagyok akit az érzelmek befolyásolnak és nem tudom vissza tudom e tartani

Mivel ő is hasonlóan érez és nem itt lakik valószínű haza megy majd,és ez meg lesz oldva

De nem értem magam

Annyira más világ

Annyira nagyon.

ma 10:07
 9/11 anonim ***** válasza:
#8! "Haza megy majd"? Külföldi?
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Más város ,de nem külföldi
ma 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!