Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebből lehet hármas szex fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet hármas szex fog kialakulni? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 csajjal beszélgettünk a szaunázásról. Mondták, hogy olyan helyen szaunáznak ahol lehet a szaunát fürdőruhamentesen használni. Valaki eltakarja magát, valaki meztelen használja a szaunát. Ők nem takarják el magukat, csak lepedőt terítenek maguk alá és meztelen testtel szaunáznak. A merülőmedencébe valaki meztelen megy be, valaki fürdőruhában. Ők azt is meztelen használják. Megkérdeztem tőlük, hogy elmehetek-e velük. Azt mondták ha a szaunában én sem takarom el magam, hanem fedetlen testtel szaunázok mint ők, és a merülőmedencét is meztelen használom, nem gatyában akarok bemenni, akkor velük tarthatok. Ha ilyen lazák lehet ebből utána hármas szex?
ma 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A szaunába menéshez miért kell engedélyt kérni a lányoktól? Övék a szauna?
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Suetonius ***** válasza:

Nem, ebből nem lesz automatikusan hármas szex, bocsi. De az lehet, hogy kíváncsiak mennyire vagy bátor. :)

Amúgy hol lehet ilyen lányokat találni? Én akárhányszor találkozom 20-as, 30-as lányokkal textilmentes szaunában, többnyire nyakig be vannak tekerve törölközőbe.

33F

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szaunázást ne keverd össze a szexszel,sajnos pont emiatt nem vetkőznek már le sokan.Attól persze nem kizárt,de a többség nem a szex miatt van meztelenül.
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Suetonius ***** válasza:
79%

Csatlakozom 3#ashoz. Előző válaszomból kimaradt, hogy azért jó meztelenül izzadni, mert a test így egyenletesen hevül fel. Ezt nem gátolja a szaunatörölköző vagy lepedő, ám a forró textil meglehetősen kényelmetlen - újabb érv a meztelenség mellett. Ez főleg a hölgyek számára hátrány, ám emiatt az összemosódás miatt azt látom, hogy valóban nagyon sokan emiatt inkább kínlódnak.

Ami a szaunahancúrt illeti, én egyszer láttam ilyet pedig rendszeres rendszertelenséggel járok különböző helyekre és akkor is rövid volt. :)

ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!