Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti büszkék vagytok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti büszkék vagytok, ha a párotoknak nagy farka van?

Figyelt kérdés

Azoktól a lányoktól kérdezem akiknek a párjuk 18 cm és a feletti méretben.

Eszetekbe szokott ez néha jutni? Nyilván nem minden percben ezen jár a fejetek de elönt benneteket néha a büszkeség, hogy az én pasimnak azérr elég nagy a férfiassága és ez elégge klassz helyzetet teremt a kapcsolatotokban.

Extrém esetben akár a barátnőitekkel is megbeszélitek ezt?



ma 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem beszélem ki a méretét a barátnőimmel, max. annyit, hogy kielégít.

A pénzügyei jobban érdekelnek.

19cm

ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
igen
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Büszkék rá, én már hallottam ilyen eszmecserét köztük.:)
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, s barátnőim emiatt irigyelnek is.
ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Na most vagy elhiszitek vagy nem, de a barátnőm már gyakorlatilag az egész környezetének elmesélte ezt, annyira imádja.

A testvérei, a szülei, a korábbi munkatársai, a mostani munkatársai, a közeli barátai, a távoli barátai, valahogy mindig feljön

Engem nem zavar, meg aranyos hogy ennyire odavan értem. Plusz egyébként már hozzá vagyok szokva mert baráti körben is időről időre feljön ez a téma, valamiért vannak emberek akik imádják ezt a témát

25F

ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem beszélem meg senkivel. Pont csak a mi dolgunk. Alap hogy nagy legyen neki, különben ismerkedéskor kiesik.
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Itt is a szél össze fúja a szemetet.
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!