Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy 45 feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy 45 feletti nőknek nem hiányzik a szex? 44 éves férfiként nem vonz a fiatal korosztály így nagyon leszűkül a kör.

Figyelt kérdés

okt. 8. 14:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
39 éves nő vagyok, és sok a hasonló korú barátnőm
okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Én meg pont nem a kis fiúkat szeretem..

Írj rám

53 N

okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12#

Írtam

okt. 8. 19:31
 14/18 anonim válasza:
Szerintem igenis vágynak a szexre, csak mondjuk van egy bunkó férjük aki 1: inkább friss pipit hajt titokban, 2: szétmelózza magát és pont leszarja mi van a párjával, vagy lehet több más ok is, de az biztos hogy ennyi idősen is akarják, csak sok a zavaró körülmény. Nekem se lenne ellenemre ha a férjem egyszer csak “magáévá tenne”, de sajnos ott van az is hogy egész nap paraszt, utál, tehát eleve nem kezdeményez. Pont ezért én is utálom amit művel. 2 éve nem voltunk együtt… 47N
okt. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14#

Írtam 😢

Lenne egy észrevételem

okt. 9. 07:56
 16/18 anonim válasza:

15

Olvastam és válaszoltam is, de Mi az észrevétel?

okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12-es így kell csinálni,nem kell szende nyuszit játszani. 50 ff.
okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kérező a kéttőbből lett, lesz vmi? egy 50-es pasi 😂😂
okt. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!