Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hány éves korotok óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hány éves korotok óta szereltek?

Figyelt kérdés
Mi volt a leghosszabb idő szex nélkül?
ma 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
18 évesen kezdtem, így 18 év volt a leghosszabb. Amúgy utána kb 1 hónap. Ha nem sikerült csajozni a rosszlányok segített oldani a kangörcsöm.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15


2 és fél hónap, de szörnyű volt!

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta és kb 3 hónap volt a leghosszabb idő, miután a kislányom megszületett és nem tudtunk szexelni a feleségemmel.
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most látom a szerelés a kérdés. Az első autóm 17 évesen lett meg. Azóta.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szexre gondolsz: pont ahogy betöltöttem a 18 évet veszítettem el az első barátnőmmel úgymond, ami nem is volt komoly kapcsolat, de kívántuk egymást nagyon, és mondhatni főleg erre alapult a dolog. Néhány hónapig szexeltünk, de aztán hamar beláttuk, hogy nem fog ez menni nekünk. 25 éves koromig voltak szexkapcsolataim, futókalandok, nagyon rövid kapcsolataim, de azok olyanok is voltak. 25 éves koromtól lett egy se veled se nélküled kapcsolatom, másfél évig rendszeresen szexeltünk, az nagyon jó volt. Utána pedig mindjárt összejött egy rendes igazi párkapcsolat, ami évek óta tart. A tapasztalataim után elmondhatom én is, sokkal jobb szerelemből a szex a fiúknak is.
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!